kokoşlar odası....:)

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
kokoşlar odası....:)
kokoş pasta kokoş odalar epilatörün zararları kurabiye
canım melişlerim tüm kadınlar güzel bu bir gerçek...ama tüm kadınlar bakımlı değil..bu da bir gerçek..tüm bakımlı kadınlar çok ama çok güzeller...bu bakımlı kadınların arasında çoooook bakımlı olanlar var...işte onlar kokoşlar grubuna girerler...kokoşluk sadece abartılı çiçiekli bocekli giymek takıp takıştırmak değil bunu da hatırlatırım...haydi kokoş meleklerim buyrunnnnnn......
bettyboop01%20(88).gif

la_parisienne_ricil_3_b.jpg

Aman perisam sen oda açarsın da ben gelmem mi?
Ben de severim süslenmeyi,takıp takıştırmayı ,ama abartmam.Bilinen kokoşlardan değilimdir:piha:Ama bakımyapmayı sevenlerdenim.
Elimden geldiğince naçizane:D
Kokoş dersen kız bu odaya kimse gelir mi:)
Gözümde kürklü,topuklu,saçları kabarık fönlü,kırmızı rujlu,kucağında köpeği olan kadınlar geldi hahaha
Canım arkadaşım odan hayırlı olsun
Sık sık gelirim artık
Nasıl daha bakımlı,nasıl daha güzel oluruz konuşuruz.
Güzel paylaşımlarda bulunuruz.
Ben ağdadan başlayalım derim:piha:
Derin temizlik yani:D
Ağda için kuaföre gitmeye çekinenlerdendim:)
Valla bir gittim artık sürekli gidiyorum
Utanmayın gidin bence
İyi bir sir ağdacı bulursanız uzun bir süre tertemiz kalıyorsunuz:dil:
Ağdadan sonra limonlu su ile ağda yapılan yeri ovarsanız tüyler daha geç çıkıyor.Bu da püf noktası:shootout:
Temiz kadın bakımın ilk adımını böylece atmış olur.Haydi kızlar ağda işinizi uzman ellere bırakın.

Son düzenleme:
246kl7.gif
sindymeyra.gif

bende bende geldimmm :yahoo: :yahoo:

canım öncelikle hayırlı olsun çok iyi düşünmüşsün...:)

ama bende pelinsuya katılıyorum gözümde canlanan kokoşlardan değilimm :hhh:

bakımlı anlamaında neyse :D burda biraz daha kokoşlasabiliriz dene olsa bayanız yani olsun okadar.......

şimdi pelinsunu derin temizlik konusuna gelelim güzel düşünmüş gercekten bakımlı kadın öncelikle temiz olmalı sonra süslensin degil mi? :D

ağdacı meselesine gelince ben epilatör kullanıyorum ayrıca hayatta gitmem kendi işimi kendim hallederim asla gidemem yani :D

benden şimdilik bu kadar kokoşlar byy yine gelcem

canlarım hoş geldinizzz..her zaman beklerim...kuzucuklarım kokoş dediysem öyle kabarık saçlı kürklü felan değil anacım..bakımlı mı bakımlı şık mı şık temıiz mı temiz hanımlara kokoş diyorum ben...:bathbaby::parfum:ohyandan
evet ben de peline katılıyorum...ilk temizlikten başlayalım..ben kendi işimi evde görürüm hiçbir yere gitmem utanırım:mery:
ama işimi kendim göremem pelin kokoşu gibi para harcayasım var derseniz tamam o da olur.yeter ki temizlenin mis gibi olun...
haydi kokoşlarım bekliyorummmmm......

:)canlarım bazı arkadaşlarım yanlış anlamış her halde benden ve odamın isminden kaynaklanmış gerek...
kokoştan kastim bildiğimiz kokoşluk değil..çok bakımlı temiz şık ve bakımına süsüne önem veren kadınları kastetmiştim:)
canlarım her gün farklı bilgiler sunalım tecrübelerimizi bildiklerimizi paylaşalım diye açtım...
haydi bekliyorum..bakımlı meloşler:laugh:

madem temizlike başladık biraz bu konu hakkında bilgilerimizi paylaşalım...
canlarım sizce soğuk ağda mı yoksa ılık ağda mı daha iyi?
bence eğer hazır ağda bantlarını kullanmiyorsanız ılık ağda daha iyi...kullanışı daha kolay ve sonuç da daha güzel.siz ne düşünüyorsunuz???
başka bir şey epilasyon makineleri!!!ben şahsen pek memnun kalmadım kullandığım zamanlar..kıl dönmesine neden oluyordu..kullanıp memnun kalan var mı??
haydi kokoşlarım bekliyoum...

lazer epilasyon...

biraz da lazer epilasyonu hakkında konuşalım...
benim bir arkadaşım lazer epilasyon yöntemiyle bazı istenmeyen tüylerinden kurtulmaya çalışmıştı..çalışmıştı diyorum çünkü bir kaç aydan sonra malesef tekrar hiç istenmeyen tüylerine kavuşmuştu:laugh::laugh:
bu yöntemi kullanan varsa bilgilerini paylaşsın bizimle...
çoğu insan lazer zararlıdı diyor..araştırdım bu sonuca vardım:

Lazer Epilasyonun Zararları Var mıdır?

Lazer epilasyonun zararları ile ilgili şu ana kadar klinik bir çalışmaya henüz rastlanmamıştır. Ciddi zararlardan çok uygulama esnasında ortaya çıkan yan etkilerden söz edilmektedir
Bu yan etkilerin oluşması ise uygulama yapan ekibin deneyimi, lazer epilasyon yaptıran kişinin ten özellikleri, kullanılan cihaz ile alakalıdır. Bunların dışında, lazer epilasyon öncesi ve sonrası bir müddet dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Örneğin güneşe çıkılmaması gibi. Lazer epilasyon sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında doktorunuzdan bilgi almanız önerilir.

tüy dökücü krem..

diğer bir temizlik ürünü tüy dökücü kremlerdir...burda TALA tüy dökücü hakkında biraz bilgi verelim:

Tala Krem Nedir?

Tala tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür.

Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmesini engelleyen Tala karınca yumurtası yağı kremi , yetişkinlerin düzenli kullanmasıyla da istenmeyen tüy sorununa çözümdür.

Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (ağda, cımbız, epilasyon vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağı kremini tüylerden temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu işlem kıllar tekrar alınacak seviyeye gelinceye kadar her gece tekrarlanmalıdır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasında tüylerinizden tamamen kurtulmuş olursunuz.

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi Kullanımı

Karınca Yumurtası Yağı Kremini tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağı kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Bu işlem kıllar tekrar alınacak seviyeye gelinceye kadar her gece tekrarlanmalıdır.

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra kremi uygulayın. Unutmayın krem tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi Önemli Bilgiler

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kreminin hiçbir yan etkisi yoktur doğal karınca yumurtası yağı içerir bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir adet Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ile kurtulmanız mümkün.

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra kremi uygulayın. Unutmayın krem tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüzünüz dahil vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz.Yüzlerinizdeki Tüylerden bir kutu karınca yumurtası yağı kremi ile kurtulmanız mümkün.

Kremin yan etkisi bulunmuyor. Tamamen doğal olan bu ürün, Tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülüyor ve bu işlemi etkili olması için Tüyler yeniden çıkana kadar tekrarlanıyor ,etkisini 1 ile 2 ay içerisinde gösteriyor, sonraki aylarda tamamen yok oluyor.

Geri