kola kesfedenden ALLAH razı olsun

Cevap: kola kesfedenden ALLAH razı olsun

ramazanın birinci günü ve deli gibi kola istiyorum :( kolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:cry::uhu:

Bak bu Ramazn ayı da kolayı azaltman için sana bir vesile olur ne güzel, nasıl olsa oruçken içemezsin, bu konsantreyle uzun vadede de içmemeye çalış. Zararı sadece kendine olur canım. Ben de içerim kola, bazen yarım litreye yakın içtiğim olur ama sık sık içmem, içmemek gerek çünkü. Umarım bu konuda nefsini yenersin Turkuaz.

adminime bende katılıyorum sana vesile olsun canım allah kolaylık versin bırkmaya çalış

Yarım bardaktann fazla içemiyorumm

allah razı olsun dediğin şahıslar senin gibi çok kola içipte colayı kazandırılan paralarla müslümanları katlediyolar,sözlerinin nereye gittiğini düşünerek daha duyarlı konuşmanı tavsiye ederim.zararını zaten anlatmama gerek yok sende bunu eminim biliyosundur

Zagaya katılıyorum allah razı olsun dediğin kişiye dikkat et bence bırakmakta senin elinde biz sana ne kadar bırak desekte dinlemessin sen beyninde bitirmen lazım önce allah yardımcın olsun...

benim evime bir yıldır kola girmez 'kola en iyi temizlik maddesi'yazısını bir yıl kadar önce eşim bana okuttu ozamana kadar bende çok içerdim ama ondan sonra kesinlikle almıyorum iki çocuğum var ve kola içmelerini istemiyorum çok kötü bişey önce miğdeyi mahfediyor inşallah içmezsin artık....

allah razı olsun demeyelimde.
neyse hiçbişekilde gazlı içecek içmediğim için..
zaten o kezzap gibi şeyden ne zevk alırlar bilmem..

Canim herseyin fazlasi zarar demis atalarimiz, heleki Colanin fazlasi vücuda tam zarar... 1 Litre Sisenin icinde asagi yukari 25-30 tane kadar seker küpü bulunuyormus..

canım cola ile ilgili mailleri hiç almadın mı içeriğindeki o kötü şeyleri hiç duymadınmı burada açıklamak istemiyorum iğrenç bişiy bende çoooooooookkkkk severdim ama bıraktım 1 yılı geçti, sadece gazoz içiyorum arasırada fanta o kadar yol yakınken vazgeç artık keşke demeden önce :(

Bence netten arastir kolanin icerigini,etken maddesini.coca cola nin etken maddesi bir cesit kaktus bocegi bir kere daha dusun oyle ic.Ayrica gazli iceceklerde ve colada tabiyki karbondiyoksit var.

Geri