1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri de paylaşırsanız çok iyi olur. Ben örgüde henüz yeniyim ve kolay modeller istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Size sitemizin Örgü, Dikiş & Nakış bölüm linkini veriyorum bu bölümde istediğiniz modeller ve teknikleri yer almaktadır.

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Hırkası kolay anlatımlı

Bebek Hırkası kolay anlatımlı

bebek hırkası nasıl örülür yakadan başlamalı bebek hırkası anlatımlı anlatımlı yakadan başlamalı hırkaları hırkaları Bebek Hırkası kolay anlatımlı Ben kızıma hırka modeli ararken buldum bu hırkayı ve başlamaya karar verdim. İnternette o kadar çok örgü ile ilgili site özelliklede blog var ama işe yarayacak doğru düzgün anlatan site bulmaz zor. Bende bulunca sizinle paylaşayım dedim....
  2. bebeğiniz için örgü süveter modeli anlatımlı

bebeğiniz için örgü süveter modeli anlatımlı

anlatımlı bebek örgüleri açıklamalı bebek örgü modelleri örgü modelleri anlatımlı süveter süveter 56 ilmek başlanır kol kesimini yapana kadar ön ile aynı işlemi yapacaksınız iki yanlarda 36 ilmek artırılır ve 2 ters 2 düz örmye devem edilir 4 sıra ördükten sonra iki yanlarda 4 ilmek ördükten sonra 2 ilmek kes bunlar ilik yapmak için 5'ci sırada kesilen ilmeklerin yerine artır 14'cü...
  3. Örgü kırmızı kazak modeli(anlatımlı)

Örgü kırmızı kazak modeli(anlatımlı)

Bence her bayanın kış için dolabında bulunması gereken birşeydir örgü kazak...heleki soğuk şehirlerde yaşıyorlarsa...sizde model gibi belinizi kavrayan bir kemerle kullandığınız zaman hem modayı takip etmiş olursunuz hemde üşümemiş olursunuz :D Ön ve arkaya 69 ilmekle başlayın. 2 düz, 1 ters, 2 düz, 1 ters, olarak 2 sıra örün. 3. sırada aradaki 1 ters ilmeklerin arasında 1′er ilmek...
  4. Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri rica ediyorum modellerinide paylaşırsanız çok daha iyi olur diyor ve şimdiden saolun kızlar demeyide ihmal etmiyorum :)
  5. Anlatımlı kolay bolero modelleri

Anlatımlı kolay bolero modelleri

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri Kolay Anlatımlı Bolero Örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden kolay ve anlatımlı bolero modelleri isteyen misafirimiz ve ilgili tüm arkadaşalrımız için anlatımlı ve kolay olan bolero modellerini paylaşıma açıyoruz. Yapılışı: İpi öne geçirip ilmeği tersten boşalın. Bir düz örün ve bu şekilde sırayı tamamlayın. Sonraki sırada ipi öne alın...

Sayfayı Paylaş