1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Atkı Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolay Atkı Modelleri istiyorum ben sizden:) Tamam şimdi mevsimi değil ama ben anca kışa kadar bitiririm :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolay Atkı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kedili atkı modeli

kedili atkı modeli

her bayanın ilgisini çekeceği ve örneğini isteyeceği bir atkı modeli :) hem bebeğinizin boynunu sıcak tutacak hemde şık görüntüsüyle ilgileri üzerine toplayacak :) eee artık modelini verip vermemekde size kalmış meleklerim :D:D 3
  2. Birkaç hoş atkı  modeli

Birkaç hoş atkı modeli

Birkaç atkı modeli sizlere... Belki biri hoşunuza gider.Benim hoşuma giden 3. resimdeki atkı modeli .Sizcede hoş durmuyormu?...
  3. Çok güzel ve kolay atkı modelleri

Çok güzel ve kolay atkı modelleri

Kolay Atkı Örnekleri, Kolay Atkı Çeşitleri, bir atkı istiyorum hem çok şık olsun hem de örürken zorluk çekmiyeyim kolay bir model olsun diyenler, işte size hepsi birbirinden şık mı şık kolay atkı modelleri Melek'ler;
  4. Açıklamalı Boncuklu Atkı Modeli

Açıklamalı Boncuklu Atkı Modeli

boncuklu atkı modelleri, atkı modelleri 2014, açıklamalı atkı modelleri Açıklamalı atkı modellerini sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Havaların serinlediği ve sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde artık örgü işlerini ele almanın zamanı geldi. Benim gibi sizde aynı fikirdeyseniz sizlere bayanlar için çok şık ve yapılışı bir o kadar pratik boncklu atkı örneğini ve modelin açıklamalı...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş