Kolay orgazmın yolları neler ya kızlar bana yardımcı olun ?

H

hydrdrm

Forum Okuru
Kolay orgazmın yolları neler ya kızlar bana yardımcı olun ?
Kolay orgazmın yolları kadınlar kulübü melekler

Arkadaşlarım selamlar ben gençliğimde klitorüsümle kendimi tatmin ediyordum evlendim ama buzun süre mastürbasyon yaptığımdan dolayı vajinal orgazm olamıyorum. Şimdi evlendim artık ben taklit yapmaktan usandım olmuyorum ama olmuş gibi davranıyorum bende istiyorum ama olamıyorum kolay olabilmem için bir tarifiniz kürünüz ya da fikriniz var ise benimle paylaşabilir misiniz lütfen ?

O hooo şimdi sana ne demek lazım bilemiyorum. Zaman içinde alışırsın ve orgazm olursun diye düşünüyorum. Her genç kızın başına gelir böyle şeyler. Bir tek sen değilsin ki hayatım bu durumda olan. Biraz relax olup ön sevişmelerinizi uzun tutun

Vallahi benimde pisikolojiim bozuldu kızlar bende yaklaşık 9 aydır evliiyim bi kere bilem olamadım yani eşime de bişey diyemiyorum onu suçluyorum soğuyorum da ona karşı ne yapacağım bilemiyorum banada fikir verebilirmisiniz lütfen

Anam ne kadar şikayetçi olan varmış şimdi arkadaşlarım acaba eşleriniz çok erken mi oluyor yani sizler tam ısınmadan onların işi mi bitiyor en büyük sıkıntılardan birisi budur sizde durum nedir ?

Aslında eşimde erken olmuyor da ne bileyim yi ne de benden daha önce oluyor yani kendini kontrol edebiliyor artık gençliğimizdeki klitorüsle orgazm olmak için yaptığımız çalışmalardan mıdır nedir yani elimi klitörüsüme atmadan olamıyorum hata mı yapıyorum acaba

Ya tabiki kendi kendini tatmin sürecinde yılların bi alışkanlığı oluyor daha sonrasında vajinal ilişkiye girdiğinizde o hazzı alamayabilirsiniz. Bence olayı biraz zamana bırakın zaman içinde olacağınızı düşünüyorum.

Evet haklısın abla aslında sürekli isteyen de benim haftada en az 5 6 kere birlikte oluyoruz. bi de inat ettim neden olamıyorum diye acaba takıntı mı yaptım bilemiyorum bu sefer olucam diyorum hep bu sefer bu sefer hep aynı sıkıntı en son da eşime beni klitörüsümde uyararak yapsın dedim öyle oldum ama bi gün bende olurum inş.

Olursun hiç sıkma canını ve takıntı haline lütfen getirme. Değerli kadınlarımız sizde de böyle bir sıkıntı var ise ya da vardı ise nasıl aştınız ? Neler yaptınız bizlere tavsiyeleriniz var mı ? Lütfen yorum atarak bizlere yardımcı olun.

Evet haklısın abla aslında sürekli isteyen de benim haftada en az 5 6 kere birlikte oluyoruz. bi de inat ettim neden olamıyorum diye acaba takıntı mı yaptım bilemiyorum bu sefer olucam diyorum hep bu sefer bu sefer hep aynı sıkıntı en son da eşime beni klitörüsümde uyararak yapsın dedim öyle oldum ama bi gün bende olurum inş.
2 senelik evliyim bekarken oramla hiç oynamadım ama yinede olmuyordu bende afedersiniz ama ilişki başinda klitorisin oraya biraz sürtünuyorum bu hoşuma gidiyor hatta deli ediyor beni :dil::dil::dil:

Geri