1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Örgü Modelleri istiyorum sizden melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolay Örgü Modelleri arıyorum ben sizin elinizde yada sitenizde kolay örgü örnekleri varsa lütfen modelleri benimle de paylaşın bacılar:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, istediğiniz kolay örgü modelleri için BURAYA TIKLAMANIZ kafidir arkadaşım:)

Kolay Örgü Modelleri istiyorum sizden melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Kolay Pizza Tarifi istiyorum sizden

Evde Kolay Pizza Tarifi istiyorum sizden

Selam ben ve çocuklarım pizzayı çok seviyoruz ara ara dışarda yiyoruz ama pek beğenmiyoruz pizzayı evde kendim yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bana Evde Kolay Pizza Tarifi verirseniz çok sevinirim.
  2. Şahane Saç Örgü Modelleri Siz Meleklerimize Özel...

Şahane Saç Örgü Modelleri Siz Meleklerimize Özel...

Saç Örgü Modelleri Örgü Saç Modelleri Saçlarda romantik bir hava yaratan örgüler; günlük hayatta ve özel davetlerde tercih edilebilir. Özellikle röfleli ya da balyajlı saçlara sahipseniz; saç renginizin güzelliğini ortaya çıkarmak için saç örgüsü modellerini tercih edebilirsiniz.Saçlarınızı şekillendirmek için size ilham verecek örgü saç modellerini tercih eden ünlü kadınlardan bir seçki...
  3. melekler size en kolay gelen ev işi ....

melekler size en kolay gelen ev işi ....

hepimiz ev işinden muzdaribiz,yaparız yaparız hiç bitmez tükenmez evolupta iş biteni gördnüz mü diyenleri görüyorum şimdiden hahaha Hele bride çalışan bayansa vay halimize!.......evişleri bahar temizlikleri yaa merhaba bayram temizliği derken hep temizlik ev işlerinde bize göre en kolayı hangisi bakalım?
  4. melekler size en kolay gelen ev işi

melekler size en kolay gelen ev işi

melekler size en kolay gelen ev işi ....hepimiz ev işinden muzdaribiz,yaparız yaparız hiç bitmez tükenmez evolupta iş biteni gördnüz mü diyenleri görüyorum şimdiden hahaha Hele bride çalışan bayansa vay halimize!.......evişleri bahar temizlikleri yaa merhaba bayram temizliği derken hep temizlik ev işlerinde bize göre en kolayı hangisi bakalım?
  5. Ebruli İpten Örgü Modelleri Örgü Örmek Daha Kolay

Ebruli İpten Örgü Modelleri Örgü Örmek Daha Kolay

Ebruli İpten Örgü Modelleri- Ebruli ip buna akıllı ipte diyorlar ki örgüde özellikle tercih edilen bir yün örneği. Ve özellikle de yeni başlayanların da tercih edebileceği yün tipi. Bilenleriniz mutlaka vardır ki yine de biz bilmeyenler ilk kez duyanlar için ebruli ip hakkında biraz bilgi vermek isterim. Örgülerinde model koymayı bilmeyenler ebruli ipi tercih edebilirler. Ebruli ip öyle ki...

Sayfayı Paylaş