1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kolay örgü modelleri örnekleri arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şöyle kolayca yapabileceğim örgü modelleri istiyorum da, şal olur kazak olur, fikir almak için :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kolay örgü modelleri örnekleri arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri de paylaşırsanız çok iyi olur. Ben örgüde henüz yeniyim ve kolay modeller istiyorum :)
  2. Kolay Örgü Modelleri istiyorum sizden melekler

Kolay Örgü Modelleri istiyorum sizden melekler

Kolay Örgü Modelleri arıyorum ben sizin elinizde yada sitenizde kolay örgü örnekleri varsa lütfen modelleri benimle de paylaşın bacılar:)
  3. örgü bebek hırka modelleri arıyorum

örgü bebek hırka modelleri arıyorum

selamlar örgü işlerine çok meraklıyım ee birazda marifetli sayılırım:D bebeğim için örgü hırka modeli arıyorum bana kullanışlı ve oldukça şirin bebek hırka modelleri tavsiyesinde bulunurmusunuz
  4. Motifli Örgü Modelleri Örgü Örmek Şimdi Daha Kolay

Motifli Örgü Modelleri Örgü Örmek Şimdi Daha Kolay

Motifli Örgü Modelleri- Yazımızda motifli örgülere yer vereceğim. Şimdilerde artık özellikle battaniye örgü koltuk şalları gibi modeller motifli olarak örülmekte. Büyük parçalar bir bütün olarak örmek zor olduğundan motif motif yapıp sonrasında birleştirilerek hoş modeller yaparken aynı zamanda kolay ve pratiklik de sağlamaktadır. Aslında bu motifler sadece büyük örgülerde değil artık örneğin...
  5. Ebruli İpten Örgü Modelleri Örgü Örmek Daha Kolay

Ebruli İpten Örgü Modelleri Örgü Örmek Daha Kolay

Ebruli İpten Örgü Modelleri- Ebruli ip buna akıllı ipte diyorlar ki örgüde özellikle tercih edilen bir yün örneği. Ve özellikle de yeni başlayanların da tercih edebileceği yün tipi. Bilenleriniz mutlaka vardır ki yine de biz bilmeyenler ilk kez duyanlar için ebruli ip hakkında biraz bilgi vermek isterim. Örgülerinde model koymayı bilmeyenler ebruli ipi tercih edebilirler. Ebruli ip öyle ki...

Sayfayı Paylaş