1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Kolay Rejim Listeleri arıyorum ben

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kolay Rejim Listeleri verirseniz belki bende bu yaz mevsimine son zamanlarda aldığım 7 kiloyu vererek fit bir şekilde girebilirim kızlar. Lütfen bana kolay olan rejim diyet listeleri verin!

   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz,

  Son dönemde kadın ve erkekler kilolarıyla başetme yoluna gitmeye başladı. Artık amannn birdaha mı geleceğim bu dünyaya deyip canımızın istediği her şeyi bolca yeme devri kapandı. İnsanlar dış görünüşlerine de özen göstermeye başladıkça diyetisyenlerin kapısında uzun kuyruklar oluştu.


  işte sizler için birkaç tane kolay diyet tarifi ancak hemen uyaralım. LÜTFEN bu diyetleri yapmadan bir diyetisyenle görüşmeyi ihmal etmeyin. Çünkü diyet her bedende aynı sonucu vermeyebilir. Sağlığınız herşeyden daha önemlidir unutmayın.

  DEĞİŞİK DİYET LİSTELERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN ...
   
Kolay Rejim Listeleri arıyorum ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

  arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

  rejim yapamıyorum Selam arkadaşlar gerçekten ben bu kilo sorununu kafaya çok taktım ne yaptımsa kılo veremıyorum:tsk: Burda hazırlıyacağım dıyet proğramıyla belkı kendımı daha iyi motive ederim .. Sizde benmle bırlıkte başlamak istersenız aşağıya yenı konu olarak kilonuzu yazın ve benİmle bırlıkte yazmış olduğum haftalık diyet proğramını takip edelım ve bır hafta sonunda nekadar kılo vermış...
 2. Az kalori rejimi ile çok daha kolay zayıflayın

  Az kalori rejimi ile çok daha kolay zayıflayın

  rejim listeleri kolay rejim listeleri kolay listesi kalori rejimi Bu rejim vücudun belli bir süre boyunca, daha önce biriktirmiş olduğu yedekleri tüketmesi ilkesine dayanır. İnsan vücudu her gün az da olsa bir miktar kalori almak zorunda olduğundan, bu rejim daha etkin bir rejime göre etkisini daha uzun zamanda gösterir, örneğin üçer haftalık dönemler halinde uygulanan uzun süre*li bir az...
 3. Kıymetli Mesajlar arıyorum ben

  Kıymetli Mesajlar arıyorum ben

  merhaba arkadaşlar sizden benim için çok kıymetli olan biri için dünyanın en kıymetli şeylerini de versem az gelen biri için sizden elşimden geleni istiyor ve onun için kıymetli mesajlar yazmama yardım istiyorum.
 4. İçten Mesajlar arıyorum ben

  İçten Mesajlar arıyorum ben

  Arkadaşlar bana acil tarafından içten mesajlar lazım ama o kadar çok içten olmalı ki okuyanın içi kımıldamalı içi canlanmalı artık siz anladınız onu :)
 5. Yazlık Mini Elbiseler arıyorum ben

  Yazlık Mini Elbiseler arıyorum ben

  Bu yıl bacaklarımda ki tüylerim ne şükür ki lazerden bitti ve geçen yılın acısını bu yıl çıkartacağım ve hep mini giyeceğim. Bu yüzden de sizlerden Yazlık Mini Elbiseler modasından bir kaç örnek istiyorum.

Sayfayı Paylaş