Kolay Zayıflamanın Yolu

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Kolay Zayıflamanın Yolu
böyle zayıfladım zayıflamamın yolları çocuklar için zayıflama yolları kolay zayiflamanin yollari 16 yaş zayıflama
Merhaba zayıflamak isteyen melekler,
Ben 16 yaşındayım ,fakat 14-15 yaş arasında fazla kilolarımdan çok şikayetçiyidm.70 kilo vardım.Sonra bir hırsla artık dayanamadım rejime girdim.Ama bu rejimi kendi kafama göre yaptım,hiçbir doktora ve ya diyetisyene başvurmadım.3-4 ay sonra 70 kilodan 45 kiloya düştüm.Sizlerde eğer kilo vermek istiyorsanız size en iyi tavsiye edebileceğim kendi uyğuladığım bu diyet listesi.
Çok zor ,onu alın şunu yapın demicem.
south-beach-diyeti1-5857.jpg

Öğünlerimi aslında atlatmazdım sadece öğlenleri bişey yemezdim,genellikle elma ile geçirirdim.Kahvaltılarda aşırıya kaçmayacak şekilde yiyin fakat doymadan kalkın"yaa şu son lokmamı da yiyim" falan gibi düşünmeyin en çok bu düşünce ve son lokmalar kilo almaya sebeb.Akşamları yine yaptığınız yemeklerden yiyin ama bir tabağı fazla aşmadan ve ekmeksiz yiyin.6dan önce yemeyede çok özen gösterin.
En önemli kısım,spor,spor,spor belki benim zayıflamamın en önemli yardımcısı spor.Ben voleybolcuyum ve bu rejim zamanında hep antermanlar yaptım.Hiç boş durmadım evde kendi kendime hepp dans ettim.İlla sizlere voleybol oynayın demiyorum,ama evinizde muhahhak spor yapın hep hareketli olun.Su almaya giderken bile mutfağa, ellerinizi falan sallayarak ,çeşitli hareketler yaparak gidin.Açın müziği dans edin,bilmiyorsanız bile kıvırın bir yerlerinizi arkadaşlar.
İnanınki hareket yapmanın çok büyük faydasını göreceksiniz.
diyet1-6064.jpg

Ama size herşeyide yiyin demiyorum.Örneğin çok yağlılardan,asitlilerden,hamur işlerinden falan uzak olmaya çalışın tamamen kapınızı onlara kapamayın.Haftada veya 2haftada bir kez yiyin.

Arkadaşlar ben böyle yaparak zayıfladım ve şimdi hiçbir kilo problemim yok.Rejim zamanında hafif baş dönmeleri aniden gelip geçiyordu ama rejimden sonra oda kalmadı zaten sizi çok fazla zorlayacağını sanmıyorum.Bu önerdiklerime uyarsanız eminimki kilolarınızı rahatlıkla verebilirsiniz.

Önemli not: Arkadaşlar birde rejimden önce kilo vereceğinize inanın.İnanmak başarmanın yarısıdır.Eğer yaa nasılsa veremicem,ama yinede uygulayım derseniz elbette veremezsiniz.

Hadiii kızlarrrr bu önerilere uyuyoruz,kilolardan kurtuluyoruz..

Tüm merak ettiğiniz sorularınızı bana sorabilirsiniz sporcu meleklerim.:D:D

çok mantıklı ben kendim karar verdim ve başladım zaten canım akşamları mekik çekip yemeklere dikkat ediorm ve 5ten sonra bişey yemiorm

Canim,bir sitede okumustum,diyet icin arastirma yaparken,biri yazmis sadece hamur islerini,asitli icecekleri,cikolata,tatli,beyaz un,seker vs hayatimdan cikardim 10 kilo verdim diye,benim hayatimda bunlar zaten yok,ne yapacagim sasirdim,aslinda 59 kiloyum fakat 55 olmak istiyorum bit turlu su 3 /4 kilo gitmiyor.simdi meyve ve meyve suyunu deniyorum,meyve suyunuda kendim yapiyorum,hazirlari zararli,biraz vitamin icin gerekli nede olsa.

Sevgili Kar_Tanesi, öncelikle sana bu önerilerinden dolayı, kilosundan memnun olamayan kadınlar adına teşekkür ediyorum. :)

Kızlar bol bol su için, su hem zayıflatıyor hemde güzelleştiriyor, ilk başlarda tuvalet sıkıntısı çekiyorsunuz yani bir kaç dakikaya bir lavabo yolu :D:D Fakat sonradan alışıyor bünye ve idrarla yağlardan kurtuluyorsunuz :):) Üstelik böbreklerinize de çalıştırmış olursunuz ve cildinizide gençleştirmiş olursunuz :)

Tskler bu paylasimin icin kartanem :kiss:

bende kisa sürede bayagi bi kilo vermistim, yine aldim gerci hepsini ve fazlasini geri ama olsun :D:D:D

Diyette olan herkese basarilar diliyorum :)

zayıflamak

ben 11yaşındayım aşırı kiloluyum zayıflamak istiyorum bir çözüm bulmak istiyorum

diyet soru

yaa ben 12 yaşındayım ve 55 kiloyum normal deil biliorum ama çevremdekiler normal dio sizce kilo vermeye devammı edim yoqsa bu kilomu mu tercih edim

Geri