kolaysa cümle kur:)

Cevap: kolaysa cümle kur:)

mouse ve kalemle senii çizeriim...tokamda halıya düştüü...(ıyyy ne anlamsa bende anlayamadıım) fıstık..telefon..imkansız...şemsiye

fıstık..telefon..imkansız...şemsiye

La heral günlerden cuma idi fıssstık gibi bir kızla tanıştım, alımlı sarışın mavi gözlü neyse Telefon'unu istedim. Hayır imkansız veremem dedi. La işler hep ters gidiyor dedim kendi kendime. Ayrıldım kızın yanından Bir yağmur yağdı evlene şenlik. Şemsiyemi unutmuşum iyimi :)

Hipopotam, alengirli, sibop, cimbombom :D:D

Hipopotam, alengirli, sibop, cimbombom

hipopotam gibi nadir bulunan bu alengirli kelimelerle ne tür sibop bi cümle kurayım cimbombomlu adminim:laugh::laugh: :ciks: :rtfm::fear:

sarışın, tek taş, pembe gül, madonna :ehi:

madonna gibi sarışın sevgilime tek taş yüzük ve pembe gülle evlenme teklif ettim :D:D

pırlanta, gözyaşı, ıspanak, gazete

Kupakızına sevgili bir tane pırlanta almış evlenme teklif edecekmiş, bunun kaprisleri yüzünden adam ayrılmış bundan. Bizim kupakızıda gözyaşı içinde gazeteyi okurken ıspanağın aslında ayrılık acısına iyi geldiği haberiyle bir kez daha yıkılmış. :D:D

pisayısı matmazel, kupakızı, höyt :dil:

mc adminim her siteye girdiğinde chate höyttt yazıyor nbu onun dilinde selamlaşma...piyasayı takip ediyorum zengin olursma matmazel olurum herhal:Dkağıt oyunu oynarkenede kupa kızı geldi iyimi:D:D:D

melek,cenk,aşk,evlilik

melek cenkii çokkk seviyorr ve çok aşıklar bu iş evliliğe gider deyom:):)

hayat..gülmek...boş..zor

melekler mekanında perde nasıl seçilir konusu okurken bi yandan da bitirdiğim dondurmanın poşetini çöp kutusuna atmaya çalışıyorum:D:D:D

penguen, carizma, şenlik, üçgen :dil:

carizma bana penguenleri çok sevdiğini onları görünce sevinçten üçgen olduğunu hayatının şenliğe döndüğünü söledi:haha:

pasika,şeker melek,deli,manyak:D:D:D:dil:

Geri