Kolemen kullanıp vajinal kuruluk yaşayan varmı

Nermin34

Yeni Üye
Üye
Kolemen kullanıp vajinal kuruluk yaşayan varmı
Slm arkadaşlar adetimin 3gunu klomen kullandım 5 gun günde 1 kez ama kullandığımdan bu yana 17 gun geçti hiç bir ay olmadigim kadar kuruyun çok şaşkınım galba hamile olmama imkansız bu ay yine olmadı

Klomen kullanıpta vajinal kuruluk yaşamak enteresan. Normalde bu ilaç yumurtalıkları uyarır ve vajinal akıntı bol olur . Şöyle bir şey duymuştum az su tüketenlerde stres yapanlarda vajinal kuruluk oluyormuş acaba seninki de bunlardan mı kaynaklı ?

Klomen kullanıpta vajinal kuruluk yaşamak enteresan. Normalde bu ilaç yumurtalıkları uyarır ve vajinal akıntı bol olur . Şöyle bir şey duymuştum az su tüketenlerde stres yapanlarda vajinal kuruluk oluyormuş acaba seninki de bunlardan mı kaynaklı ?
Cvp için teşekkür ederim yanlış anlattım galba yani normalde akıntım olurdu ama klomen kullanali hiç akıntım olmadı kupkuruyum kafama çok takıyorum galba

yoo yanlış anlatmadın bende yanlış anlamadım klomen kullanıpta vajinal kuruluğun olması garip geldi dedim. Normalde vajinal akıntı var klomen kullanınca daha fazla olması gerekiyor diye düşünüyorum. Umudunu yitrme inşallah hamişsindir

yoo yanlış anlatmadın bende yanlış anlamadım klomen kullanıpta vajinal kuruluğun olması garip geldi dedim. Normalde vajinal akıntı var klomen kullanınca daha fazla olması gerekiyor diye düşünüyorum. Umudunu yitrme inşallah hamişsindir
Pek sanmıyorum klomen çok kilo yaptı bu ay olmaz ise 1 ay yasmin kullanıcam yapcak bisi yok ilgin için çok teşekkür ederim

Yumurtlamayı sağlayan bu ilaç herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Yada herkeste aynı belirtilere sahip olmayabilir. Mantıken ilaç kullanımı sonrası akıntınızın olması gerekiyordu ama olmaması sorun yaratmayabilir. Moralinizi bozmayın gelişmeleri mutlaka yazın bende sonucu merak ettim.

Yumurtlamayı sağlayan bu ilaç herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Yada herkeste aynı belirtilere sahip olmayabilir. Mantıken ilaç kullanımı sonrası akıntınızın olması gerekiyordu ama olmaması sorun yaratmayabilir. Moralinizi bozmayın gelişmeleri mutlaka yazın bende sonucu merak ettim.
Bugün 18 gun sanırım değişen bisi yok kasık ağrım var biraz ve şişlik yine akinti yok malesef bu ay yine olmayacak çok sıkıldım beklemekten acaba test alsam çıkarmı ki

Geri