Kolera - Psikolog

M

Monera

Forum Okuru
Kolera - Psikolog
Adım kolera doktor bey, izninizle şöyle uzanıvereceğim ,anlatacağım şeyler hoşunuza gitmeyecek, dikkatinizi çekerim. Karanlıktan korktuğum için gözlerimi kapıyordum aslında Yakalım onu nereden giydim o şövalye zırhının yanına geldim ve merhaba Bunca yıldır yırtınanların payıma düştüğü aldım şefkat yanıma Gel gör tırman sizden koyduğunuz teşhisi paranoya Muayenehanenizin camlarını kırdığım için gerçekten üzgün olduğumu söylemeliyim Burnunuzu kırdığım için bağışlamalısınız beni Çocukluğumdan beri sakarımdır Çünkü şöyle çekilin rica edeceğim _ bağırsak enfeksiyonlarından korunma cemiyetiEvde testini çözen çocuk Örümcek adamın vasiyeti Renginiz açıldı doktor bey siz bi parça elektriği alın işkillenilmiyecekleri ilişkiydi ilişkilerim ____ yapanlar selam sabahsız içeri girdi pireyi deve yapmış yarım ağzındaGeceleri pijama giymeyen iklim_ şaad ederken Direkten dönen toptan tentenlerden ve sapkın genlerden gençlerden hiçlerden __zart diye başladı Kendimi çomak gibi sokarak Üzerine bir diş doğduğunuz çarka sikiyorum sisteminize piskiyatrinize Kibrit için sağolun Sigara İçkili bir adamın aynalara bakarak içmeye devam etmesi tehlikelidirAyna bir arka bahçedir Arka bahçede öcüler ve burmacılar Eşti pişti oynarlar Temkinli olan benmişim aslında şizofreni teşhisi koydular Yorgun hislerim gidip kasaya kilitledim Etiketlendim Çocuklardan uzak __ mühürlendim Bir bakıma çocuğun gözündeki gökyüzü Sökmekle eşdeğerdir bu O günden beri ağlıyorum işte inanç bitiminin cezası bu Yere döktüğüm benzin üzerinize sıçramak üzerinize doktor bey Sizi hiç iyi görmedim

Geri