Kolera - Yaprak Dökümü

M

Monera

Forum Okuru
Kolera - Yaprak Dökümü
Verse1

cennetin nüfusu arttı ceren'e cereme kaldı siyah kanı da attı tüp gaz açık kalsın bırak ölüm dna dağıttı süreç yıkıntı kalp kırıldı sen yıkandın ben kucakladım fiş çekildi bırakın beni ayıplasın dua kıpırdasın dudaklarımda gün dağılsın düşlerimde duaklısın yedi buçukta haklısın bugün yerime birisi baksın iflastayım omuriliğimi bağışladım arterlerimde ak bugün sebebi ölümün cinayet düşünmüştüm hep bu safta güneş utançlı yüzünü saklamakta murafaa kapımda astım civarda çok bitikanlanmış meğer salıvermiş kendini yola seyahatlerim azaldı yemek borusu ağız arası eksiğimin fazlası aşağı kaydı karın sancılarım arttı berhudar ol evladım berrak akşamımda berbatım ben.

Verse2

ruh tabi teste sesi kes preste tahriş oldu kalp kafeste sesler hep mi diyezde bir nefes kodeste her bir nesne tek bir deste yaşayan kimse yok küçük kadın nede bir pencere!ruhsatsız bir iltifat kalitesizce hakikat düzeni kurulu düzensiz bir ittifak takılı kalırım kum misali her tuzak çok mu kabahat rengim atarak ağlamaktan ağacı kafama yıktı her sürat saman yaprak dökümü ötürü arzu kalbe gömülü kaldı metropol bu yeryüzü cuma sanık ufuk açık gez göz arpacık evet benim kafam kaçık gözünü kapadı kalbi yaralı dualarım mihrapa çık.

Cereme : Başkasınca verilen bir zarar yada kaza sonucu ortaya çıkan zararı ödeme.

Arter : Atardamar.

Saf : Sıra,dizi. Murafaa : Davalı ve davacının hakim huzurunda durması.

Berhudar: Mutluluğu yakalayan.

Diyez : Yarım ton inceltilmiş ses.

Geri