1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Koleston'dan büyüleyici kahveler

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  koleston saç renkleri 2011 koleston kahve serisi kahve köpüğü köpüğü serisi 2011 Saç boyası ve saç bakımında mükemmel bir denge yakalayan Koleston'dan, yılın saç rengi trendlerine uygun eşsiz ve büyüleyici kahve serileri hakkında, bilgiler bu yazımızda Melek'ler:)


  Seride, kahvenin üç farklı tonu yer alıyor Melek'ler.


  < Konu Resmi..>  "Kadife Kahve", "Kışkırtıcı Kahve" ve "Elegan Kahve". Büyüleyici Kahveler serisinin tanıtımına katılan ünlü mankenler Yüksel Ak, Asuman Krause ve Nihan Akkuş, serideki farklı kahve tonlarım saçlanna uygulayarak ytlın moda renklerinin ilk taşıyıcıları oldular.
  Büyüleyici kahveler ve Koleston kadınları

  Büyüleyici Kahveler serisindeki farklı tonlar, kadın dünyasında değişen beklentilerden ilham alarak farklı kullanımlar sunuyor. Serideki kahve tonları Yüksel Ak, Asuman Krause ve Nihan Akkuş modelliğinde tanıtıldı.

  Koleston Kadife Kahve Kadını Yüksel Ak oldu

  "Kadife kahvede yumuşaklığın ve sıcaklığın yansımalarım görüyoruz. Bu ton, gizemini koruyan kadının huzurunun altıını çiziyor. Ayrıca kahverenginin kadifemsi parlaklığı kadının neşeli ve nazik tarafnı gözler önüne seriyor."

  Nihan Akkuş Koleston Kışkırtıcı Kahve ile göz kamaştırdı

  "Kahvenin yoğunluğunun yarattığı çekici derinlik ve gizemli etki. Kışkırtıcı kahve her kadının içindeki feminen sihri sofistike biçimde ortaya koyuyor. Baştan çıkarırken dahi farz sahibi, şehveti vurgularken bile asil bir renk."

  Asuman Krause Koleston Elegan Kahve île baş döndürdü

  "Bu ton, kahvedeki inceliğin altını stil sahibi bir biçimde çiziyor. Kesinlikle göz alıcı,parlak ve her zaman tarz sahibi. Bu ton her kadının içinde bulunan zarafeti ve asaleti göz alıcı bir ışıltıya dönüştürüyor."

  Wella Direktörü İdris Onay Koleston''un Büyüleyici Kahveler serisiyle ilgili "Farklı kahve tonlarını kullanacak olsalar da Koleston kadınlarının ortak özelliği sosyal ortamlara kolaylıkla uyum sağlamaları ve bulundukları her ortamda modayı yaratmalarıdır. Koleston kadınları yeni renk modasının taşıyıcıları olarak hayata karıştıklarında, sokaklar Koleston "Büyüleyici Kahveler'' serisini konuşmaya başlayacak." açıklamalarında bulundu.

  Kadın dünyasında değişim rüzgarları

  Koleston Büyüleyici Kahveler serisinin doğuşunun, kadın dünyasındaki değişimlere paralel olduğunun altı çizilirken bu değişimlerle İlgili şu bilgiler verildi.

  Yakın geçmiş...

  "Kahverengi kadınsı, şık, sıcak, tutkulu, davetkar, doğal ve gizemli bir renk. Kahve tonlarının yılın trend rengi olarak belirlenmesinde, uyandırdıkları bu duyguların rolü önemli. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca küresel trend bireysellikti. Parlak renkler ve her tünü dışadönük kombinasyon normları oluşturuyordu. Moda ses getirmek üzerine kuruluydu. Önemli olan her koşulda dikkat çekmekti ve tabii ki Koleston da bu renkli dünyanın vazgeçilmez bir parçasıydı."

  Günümüzde ise...

  "Bugün artık moda ve makyaj dünyasında yepyeni rüzgarların estiğini görüyoruz. Bireyselleşme trendiyle birlikte daha dışadönük yaşayan kadın için artık mahremiyetinin, kendi özelinin, gizeminin ve alçak gönüllüğünün öne çıktığına şahit oluyoruz. Bu durum yepyeni bir renk paletini doğruyor. Bu renk paletinin saç cephesine baktığımızda Koleston''u ve yılın moda renkleri Büyüleyici Kahveleri görüyoruz. Bireysellik trendinde her koşulda dikkat çekmek için kullanılan boya, şimdi günümüz kadının güncel tutkularını yansıtan görsel bir sözcü olarak karş mıza çıkıyor. Yani yılın trend renkleri olan kahve ve tonları, günümüz kadının sıcaklık ve samimiyete duyduğu arzuyu ortaya koyan işaretler. Kadının saçlarına yansıttığı bu durumun izlerini moda ve dekorasyondaki tercihlerinde de görüyoruz. Kendi özeli ve gizemi kadın için daha değerli hale geliyor! Kadın kahve tonlarıyla, özeline ve gizemine verdiği önceliği saçma taşırken aynı zamanda sofistike tarafı ve kendine güveniyle ilgili de net ipuçları veriyor. Koleston, Büyüleyici Kahveler serişi ile kadınlara, yaşamak ve yansıtmak istedikleri duyguları çeşitleyebilecekleri en güzel kahve tonlarını armağan ediyor. Koleston kadınları, yeni renk trendi ile buluşup hayata karıştıklarında, caddelerden yükselen tek ses yılın moda renkleri Koleston Büyüleyici Kahveler olacak. Dinleyin siz de fark edeceksiniz."

  Trendlerin Yaratıcısı, Boya ve Bakımın Mükemmel Dengesi Koleston

  Wella Direktörü idris Onay, Büyüleyici Kahveler tanıtım toplantısında sektörün yenilikçi ve lider markası Koleston ile ilgili açıklamalarda bulundu ve şu noktalara değindi:

  "Koleston, ilk defa 1953 yılında dünyanın ilk krem saç boyası olarak Latin Amerika''da lanse edildi. Takip eden iki yıl içinde yani 1955''de Türkiye''nin ilk saç boyası markası olarak satışa sunuldu. Koleston 50 yıldır Türkiye''de kadın güzelliğine atılan lider imza olmayı sürdürüyor. Wella''nın tüketici bölümündeki en büyük markası olan Koleston, sadece Türkiye''de değil 80''den fazla ülkede kadınların güzelliğine katkıda bulunuyor.

  "Koleston geçen yıllar içinde her zaman, kadınların beklentilerini ve global trendleri gözlemleyerek saç boyası dünyasında trendleri yarattı, yeniliklerin önünü açtı. Koleston bugün 34 farklı renk tonu ve röfle sofiyle her yaştan kadına, kendi evinde kendisi için İstediği renk ve gölgeleri yaratma şansı veriyor. Kadınların hayatına boya ve bakımın mükemmel dengesini sunuyoruz. Bunu pratik bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Koleston ; kadınların saç renklerini değiştirmelerine hizmet etmekle birlikte, içerdiği badem özleriyle saçların bakımını da sağlıyor. Sonuç her zaman başarılı. Koleston kadınları, Koleston ile kısa zamanda arzuladıkları bakımlı görünüme kavuşuyor ve güzelliklerini hayata yansıtıyorlar.

  "Markamız sunduğu geniş renk yelpazesi içinde yer alan özel serilerle kadınların farklı ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler de sunmaktadır. Gerek fonksiyonel beklentilere gerekse güzellikle ilgili güncel arayışlara eğilen Koleston, lider ve yenilikçi kimliğiyle pazardaki gelişime öncülük etmektedir. Örneğin 2002 yılında lanse ettiğimiz Koleston Red Specials -Özel Kızıl Serisi ve Röfle Seti kadınların fonksiyonel beklentilerini önemli ölçüde karşılamış ve tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Boyalı saç konusundaki uzmanlığımızı bu yıl Büyüleyici Kahvelerle ortaya koyuyoruz. Önümüzdeki yıllarda da global trendleri saçlara taşıyabilmek için özel seriler sunmaya devam edeceğiz.


   
 2. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113
  Kahve tonları bu senin saç trend rengi.Bende geçenlerde kuaförüme giderek onunda tavsiyesiyle saçlarımı kahve karamel rengine boyattım ve gayette olumlu hoş tepkiler aldım.Tenime ve yüzüme bu ton ayrı bir canlılık getirdi şu an için memnunum yani:)
   
Koleston'dan büyüleyici kahveler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kahve

  kahve

  (Coffea / Kaffee / Café / Coffee ) Vatani Afrika olan fakat bugün tropikal bölgelerde yetistirilen küçük boylu agaç ve agaççiklar. Kisin yapraklarini dökmez, çiçekleri beyaz, meyveleri 1-2 tohumlu olup kirmizidir. Yabânî olarak yetisen kahve agaçlarinin boylari 5-7 m oldugu hâlde kültür olarak yetistirilenlerin boylari 2-3 metreyi geçmez. Kahve agaçlarinin en iyisi Arabistan’da yetisenidir....
 2. kahve:)

  kahve:)

  hayatın anlamı yaşananlarda gizlidir.:)eğer hayatı keşfetmek isterseniz çevrenize ve yaptığınız işlerde hangi duygular içinde olduğunuza dikkatlice bir bakının... :) Her kahve aynı tadı taşımaz... Nerede içiyorsan, kiminle içiyorsan ona göre değişir... :):) *Sahilde oturduğun rüzgarlı bir sonbahar günü, en sevdiğin dostun ağlarken içtigin kahvenin tadı kederlidir... Kahve telvesine...
 3. Koleston'dan Köpük Saç Boyası

  Koleston'dan Köpük Saç Boyası

  koleston köpük boya köpük saç boyası boya koleston renk kataloğu renkleri koleston, saç boyası, köpük boya, 2011, yeni ürün, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Koleston yeni bir ürünle tüketicisinin karşısında..Köpük boya.. Köpük boya uygularken akmıyor,sıçramıyor,saçın her yanına eşit dağılıyor. Uygulanması da çok kolay:Şişeyi çalkalayın,elinize sıkın,şampuan gibi...
 4. Büyüleyici Sözler

  Büyüleyici Sözler

  Büyüleyici Sözler istiyorum ama mümkünse çok büyüleyici olsun ve yine mümkünse yeni olsun arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş