1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolpa Nasıl Öğrendim Unutmayı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kolpa Nasıl Öğrendim Unutmayı sözleri Kolpa söyle nasıl öğrendim unutmayı şarkısı sözü

Unutmak mümkün mü? Ya da nutumayı öğrenebilir mi insan? Şimdi gelin bunu Kolpa'dan dinleyelim demiyorum ama sözlerini öğrenelim diyorum Melek'ler:) Evet Kolpa'dan nasıl öğrendim unutmayı adlı şarkı sizler için geliyor arkadaşlarım!

yalnızlığın elledim hep avuçlarımda

Ne gelir ki elimden kimse tutmadıkça

Söyle sen nasıl öğrendin unutmayın

Birikti her acı içimde kendime yer kalmadı

Kolpa Nasıl Öğrendim Unutmayı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözü

Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözü

Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözü Merhaba arkadaşlar ve bu konumu okuyacak olan tüm millet sizden bir ricam olacak Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözlerini arıyorum ben. şimdiden yardımınız için tşkler
  2. Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkısı sözü Merhaba Melek'ler ve Kolpa hayarın olan tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda efsane şarkı olan ve Kolpa tarafından yeniden yorum bulup popüler olan Böyle Ayrılık Olmaz şarkısının sözlerini paylaşıyoruz:) Kim derdi ki seninle bir gün ayrılacağız Geçip giden yılları ardından bakacağız kim Derdi ki bitanem gün...
  3. Kolpa Son Nefesim sözleri

Kolpa Son Nefesim sözleri

Kolpa Son Nefesim sözleri Kolpa Son Nefesim şarkısı sözü Kolpa'nın en sevdiğim ama uz
  4. Kolpa Beni Aşka İnandır sözleri

Kolpa Beni Aşka İnandır sözleri

Beni Aşka İnandır şarkısı sözleri kolpa Kolpa Beni Aşka İnandır sözleri Kolpa sevenler için ve siz sevgili melek'lerimiz için bu sayfamızda kolpa'nın Beni Aşka İnandır adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz :) Şimdi bana öyle bişeyler Söyle ki durup dururken Tam hayattan vazgeçerken Beni aşka inandır Şimdi bana öyle bişeyler Söyle ki durup dururken Tam hayattan vazgeçerken Beni aşka...
  5. Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm şarkısı sözü Kolpa Düğüm sözleri Son zamanlarda isyanlarda, bunalımda haykırışta mısınız? O halde bu şarkı tamda size göre arkadaşalrım. Hangi şarkı mı, tabi ki Kolpa düğüm şarkısı :) Söylemek istediğiniz tüm sözleri bu şarkıyla haykırın diyorum Melek'ler:) Dost dediğimiz içimizi yaktı Ah çektiğimiz dışımıza aktı Sevdiğimiz bize bir çaktı Alem kendini o da beni sattı...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş