Koltukaltı ve Bacak Batıkları İçin Yapılması Gerekenler

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Koltukaltı ve Bacak Batıkları İçin Yapılması Gerekenler
koltukaltı batıkları, bacaktaki batıklar, vücuttaki batıklar için


Sevgili melekler, pek çok kadının istenmeyen tüylerle sorun yaşadığı bir gerçek. Genelde geleneksel yöntemlerle kurtulunan bu dertle ilgili olarak kimisi doğuştan şanslı kimisi de tam tersi şanssız. Her ne olursa olsun, az ya da çok hepimizide var olan istenmeyen tüylerden kurtulurken, en can sıkıcı olan durum ise herhalde batıklardır. Sıkmak ya da iğneyle oynamanın tavsiye edilmediği batıklar için acaba ne yapmalı? Özellikle koltukaltı ve bacak batıkları nasıl giderilmeli? Bunun doğal bir reçetesi var mı? İşte bu soruları9n cevabını veriyoruz: Limon ve deniz tuzu...


cilt.jpegLimon iyi bir cilt sıkılaştırıcıdır. Antiseptiktir. Ferahlık sağlar. Koltukaltı bölgenize limon suyu sürdüğünüzde terleme etkisini ve kötü kokuları ortadan kaldırır. Boş yere deodarantlara paranızı harcamayınız. Deniz tuzu cilde hoş bir yumuşaklık sağlar. Görünümü limontuzunu andırır. Aktarlarda kolayca bulabilirsiniz. Deniztuzunu cildinize peeling etkisi yaratır.

• Cildinizi bildiğimiz çay şekeri ile ovarsanız yine pürüzsüz ve pırıl pırıl bir cilde kavuşursunuz. Özellikle tüylerden dolayı batık sorunu yaşayanlar için en pratik yöntemdir. Tüylerin uç kısımları belirmeye başladığında şekeri su ile çok hafif ıslatarak masaj yapınız. Böylece sivilce ve batık sorunlarınızdan kurtulursunuz.
 
Üst