Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Koltukaltı ve Genital Bölge Kararmalarına Karşı Doğal Formül!

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

koltukaltı kararması, genital bölge kararması, koltukaltı kararmasına çözüm

Sevgili melekler, vücut bakımı konusunda kadınların şikayetçi oldukları durumlardan biri genital bölge ve koltukaltlarının epilasyon sonrası kararması durumudur. İster ağda, ister makina, ister kremle yapılan epilasyon sonucu oluşan kararmalar, dekolte kıyafet ve mayo-bikini kullanımında hoş olmayan görüntelere sebebiyet verir. Şimdi sizlerle paylaşacağımız doğal formül ise bu kararmaların önüne geçecektir. İşte tarif...

< Konu Resmi..>

2. serinrüzgar45

serinrüzgar45 Forum Okuru

Uzun yıllar tıraş bıçağı ile kıl problemimi ortadan kaldırdığım için kararmalar meydana gelmişti. Özellikle koltuk altımda çok kötü bir görüntü olduğundan yaz aylarında giydiğim bluzların kol kısmında çok kötü bir görüntü oluyordu. Hiçbir yere gitmek istemiyordum. Herkes bana bakıyormuş gibi hissediyordum. Erkek arkadaşım bile bun durumdan rahatsız olduğunu bana dile getirince o gece hem utanç hem de üzüntüden sabaha kadar ağlamıştım.

Ablamın arkadaşı da aynı problemi yaşamış. Hemen ona ne yaptığını sormuş. Yatmadan önce hem genital bölgesine hem de koltuk altına zeytinyağı sürmüş ve uyumuş. Kararma olan bölgelerde zamanla açılmalar olmuş. Bende bir müddet sabırla denedim ve harika sonuçla karşılaştım.

3. tercihimbeyaz22

tercihimbeyaz22 Forum Okuru

Kızlar bende bu konuda dertli olan insanlardandım. Acil bir şekilde genital bölgemdeki kararmalardan kurtulmam lazımdı. Artık bunu iyice kafaya takmaya başlamıştım. Geçen yaz bu sebep yüzünden ne denize ne de havuza girebildim. Sir ile tüylerimi aldırdığım için, sıcak sir bikini bölgemde kararma yapmaya başlamış. Ben bunu fark ettiğimde artık her şey için çok geç olmuştu.

Vücudumun aşırı terleme yapması da bu kararmayı daha da fazla tetiklemiş. Sonra aktarda çalışan bir bayana bu sorundan bahsettim. Bana toz zerdeçal ve limon suyunu karıştırarak bir maske yapmamı önerdi. Banyodan 10 dakika önce sürüp daha sonra banyoda tüm maskeyi temizledim. Haftada 3 kez yaptım ve sonuç inanılmaz.

4. PERİ02

PERİ02 Forum Okuru

Kızlar merhaba. Kararma problemini bende yaşadım. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum. İnsanın kendine olan güveni yerle bir oluyor. Bakışlardan rahatsız oluyorsunuz. Herkes akıl vermeye çalışıyor. Nelerin iyi gelebileceğine dair tarifler vererek beni rahatlatmaya çalışanların sayısı her geçen gün artıyordu. Artık bu duruma son vermek için elimden ne gelirse yapmaya karar verdim. Bitkisel malzemeler ile maskeler yaptım ama pek bir işe maalesef yaramadı.

Daha sonra arkadaşımın önerisiyle farklı bir güzellik salonuna gittim. Salon sahibi bayan bana tecrübelerinden bazı örnekler vererek bir merhem önerdi. Hametan isimli bu merhemi bende her sir yaptırdıktan sonra sık sık kullandım ve kararmalarım kısa sürede geçti.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Ocak 2017
  5. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    Genital bölge kararmasına ve koltukaltı kararmasına limon sürün .Ayrıca elma sirkesi bu kararmaların rengini açıyor. Sakın hazır elma sirkesi kullanmayın yanarsınız. Kendiniz evde organik elde etmeye çalışın;)

Koltukaltı ve Genital Bölge Kararmalarına Karşı Doğal Formül! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genital bölge temizliği

Genital bölge temizliği

Genital bölge temizlik ürünleri, nelerdir, kaç çeşittir hepsi burda arkadaşlar Kadınlar için en önemlişeydir genital temizlik. İşte sizlere genital temizlik için bazı ürünler arkadalar Hijyenik genital bölge solüsyonu İntim Mendil İntim Likid Genital bölge ferahlatıcı ve hijyen sağlayıcı jel Genital temzilik mendili ayrıntılı bilgi ve fiyatlarına BURAYA tıklayrak...
  2. genital bölgemde kaşıntı

genital bölgemde kaşıntı

1 yıldır genital bölgemde kaşıntı sorunum var eczaneden ilaç aldım kullandım ama bir sonuç alamadım doktora gitmeye utanıyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz hangi ilacı bana tavsiye edersiniz
  3. Koltukaltı Kararmalarına Karşı Doğal Çözümler Burada Melekler!

Koltukaltı Kararmalarına Karşı Doğal Çözümler Burada Melekler!

koltukaltı kararmaları, koltukaltlarım karardı, koltukaltı kararmasına karşı Artık yaz geldi. Özellikle Ege ve Akdeniz'de açılan deniz mevsimiyle birlikte bikini ve mayo ya da kolsuz kıyafetler giymek isteyenlerin ortak bir sorunu da ortaya çıktı, kararmış koltukaltları. Kışın kalın ve kapalı kıyafetler altına gizlenen koltukaltları kararmış bayanlar bunun için çözüm arayışlarına girdi. Biz...
  4. Güneş Çillenmesine Karşı Doğal Formül!

Güneş Çillenmesine Karşı Doğal Formül!

güneş çillenmesi, çillere karşı, güneş lekeleri Sevgili melekler, yaz sıcaklarında güneş çillenmelerine de sık sık rastlanır. Hassas ciltlerin çok çabuk etkilendiği güneş çillerinden siz de nasibinizi almaya başladıysanız endişe etmeyin. Aşağıda vereceğimiz formülle bu çillerden kurtulabileceksiniz... 2 çorba kaşığı yulaf unu, 3 çorba kaşığı yoğurt ve 1 çay kaşığı kabartma tozunu...
  5. Genital bölge kararmasına ne iyi gelir ?

Genital bölge kararmasına ne iyi gelir ?

Bir çok bayan genital bölge kararması ile ilgili büyük sıkıntılar yaşıyor.Genital bölge kararması ister beyaz tenli olsun isterse esmer tenli bir çok bayanın kabusudur.Kimi doğumla alakalı desede doğum yapmayan bekar genç kızlarda da aynı sorun maalesef var.Piyasada genital bölge kararması için rant sağlayan kremler mevcutken hiç biri emin olun işe yaramıyor.Peki genital bölge kararması...

Sayfayı Paylaş