1. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kolum kanadım kırıldı....................

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Gülümseme tarafından paylaşıldı.

kanadım kırıldı kırıldı kolum kanadım kolum kırk yerden kırdılar kanadımı boşverin sildim konuyu unutun gitsinnnnnnnnnnn.........................

Son düzenleme: 30 Mayıs 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: kolum kanadım kırıldı....................

Hmmm, baslik ilgimi cekmisti.. belki bir faydam dokunur diye okumak istedim, ama silmissin yaziyi...

Umarim "derdin" gectigi icin silmissindir, yorum yazmayan arkadaslardan dolayi degil..=(

saglicakla kal...

kolum kanadım kırıldı.................... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kus kanadı

Kus kanadı

: Kus kanadı Rüyada görülen kus kanadi mala isarettir. Bazen kelimenin yapil isindan dolayi kiymetli seye isarettir. Bazen makam ve mevkiye de isarettir.
  2. Elleriniz kırılsın

Elleriniz kırılsın

istanbul da kalleşçe yapılan bombalı saldırıyı şiddetle kınıyorum.Bu hainlikleri yapanları lanetliyorum.Şehitlerimizi saygıyla anıyor ailelerine sabır yaralılarımıza da Allahtan şifa diliyorum Tüm Türk milletinin başı sağolsun ... HER GÜNÜM CENAZE HER GÜNÜM ŞEHİT BUNLARIN SEBEBİ BİR İT OĞLU İT . UYAN TÜRK EVLADI UYUMA UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN . ŞUNUDA SAKIN UNUTMA ; ŞEHİTLER ÖLMEZ...
  3. elleriniz kırılsın

elleriniz kırılsın

Güngören’de iki ayrı noktada peş peşe bombalar patladı. Ortalık savaş alanına döndü. 19 ölü, 150 yaralı var İstanbul Güngören’de hain saldırı. Güngören Menderes caddesinde, trafiğe kapalı alanda dün akşam saat 21.45’te iki ayrı noktaada patlama oldu. Görgü tanıklarına göre ilk patlama bir telefon kulübesinde meydana geldi. Hafif çaplı bu patlamadan sonra vatandaşların olay yerine koştuğu anda...
  4. Zencefilli Tavuk Kanadı

Zencefilli Tavuk Kanadı

kanat sote Malzeme - 1 paket tavuk kanadı - 1 su bardağı yoğurt - 1 tatlı kaşığı zencefil - 1-2 tatlı kaşığı köri - 4-5 diş sarımsak - 1 tatlı kaşığı tabasko sos - 2 adet kuru soğan - 1 yemek kaşığı ketçap - 2 yemek kaşığı bal - 1 tatlı kaşığı kırmızı tozbiber - 1 yemek kaşığı sıvı yağ - 1 yemek kaşığı limon suyu - Tuz, karabiber - 15-20 adet taze kişniş yaprakları veya toz 1 tatlı kaşığı...

Sayfayı Paylaş