Kombine Estetik Olan varmı?

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Kombine Estetik Olan varmı?
kombine estetik nedir,kombine estetiğin riski varmı,kombine estetik nasıl yapılır,kombine estetik hakkında bilgilerkk.jpg

Sınır tanımayan estetik cerrahi ve gelişmiş anestezi uygulamalarının sonucu olarak artık aynı seansta birden fazla ameliyatı olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse

yani burnunuzdan şikayetiniz var ve aynı zamanda karın germe estetiği ya da meme küçültme operasyonu da olmak istiyorsunuz. Bu isteklerinizi aynı anda olabilirsiniz.

Eskiden hastalara, anestezi süresinin uzaması nedeniyle tavsiye edilmeyen fakat günümüzde gelişen teknoloji ve uygulamalar sayesinde çok sık yapılan kombine ameliyatlar artık kişilere hem zaman kazandırıyor hem de aynı anda birden fazla çözüm imkanı sunuyor. Kombine ameliyatlar, birden fazla sayıda ameliyat ihtiyacı olan ve her ameliyat için tekrar tekrar hastaneye gelmek istemeyen hastalar için uygundur.

Kombine ameliyatlar kişinin isteği ve doktorunuzun belirlediği sınırlar dahilinde olabiliyor. Doktorunuza gidip öncelikle şikayetlerinizden bahsetmeniz gerekiyor. Daha sonra kişinin öncelik verdiği bölümler göz önüne alınarak bir ameliyat planı çıkartılıyor. Hastanede yapılan laboratuvar tahlilleriniz ve anestezi muayeneniz de iyi geçerse doktorunuz operasyonlarınızı aynı seansta gerçekleştiriyor.

Aynı Seansta olunabilecek Kombine Estetik operasyonları

Karın germe, meme küçültme, liposuction (yağ alma)
Burun estetiği, meme silikon, yağ enjeksiyonu
Yüz germe, alın germe, kaş kaldırma, göz kapağı estetiği
Bacak yağ enjeksiyonu, liposuction (yağ alma), burun estetiği
Meme büyütme (silikon), uyluk germe, kol germe
Popo büyütme, meme büyütme, burun estetiği, dudak kalınlaştırma

Bunlar kombine ameliyatlara sadece birkaç örnek. Bu seçenekleri Estetik Cerrahınızın önerileri ve kendi isteklerinize göre değiştirebiliyorsunuz.
 

Benzer İçerikler

THESECRET
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
THESECRET
THESECRET
B
Cevaplar
0
Görüntüleme
708
beautyforever
B
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Üst