Etiketler:
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

komık gifler:))

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

el sallayan gifler el sallayan gif hareketli gifler [​IMG]

Su Kayağı

Richard Gere & Fare

Kafa Sallayan Çocuk

Danseden Ayı

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

komık gifler:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komık ılac ısımlerı:)

komık ılac ısımlerı:)

Aferin: Soğuk algınlığı, iyi halt yemişsin aferin der gibi Biokadin: Tentürdiot cinsi, biyonik kadının kısaltılmışı... Vermidon: Ver bi don Emedur: mide bulantısı içindir (sen iğneyi emedur, ben geliyorum ) Bengay: Viks'in değişik versiyonu.Söylediğine göre gaymiş kendisi lansor: arkaşın dediği gibi insan sormaya korkuyor ne o 'lan'lı manlı bize uymaz. antepsin: antep değilim ama o ısrar...
  2. komık esprıler

komık esprıler

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar. Şu anda elinde tuttuğun alet bir uzaylının cinsel organıdır. Her tuşa bastığında uzaylı zevk alıyor. Eğer bu mesajı okurken gülüyorsan demek ki sende zevk alıyorsun. Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir,...
  3. en komık reklam

en komık reklam

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  4. Komık resımler

Komık resımler

:puha::puha:
  5. Futboldan komık ısımler

Futboldan komık ısımler

Gezerken öyle komiğime gitti sizde okuyun gülün istedim melekler.. Bu sırıtma şeklide pişmiş kelle sıratması oluyomuş hahaha werder bremen mızıkacıları alma mazlumun aachen'ı çıkar aheste aheste deportivo la korum ha kardemir gok bakir karabukspor as monacoduumun çocuğu karnın ac milan ota boca juniors cenabetis ferencvaroslarin cocuguyum real mardin rocky bilbao akçaabat...

Sayfayı Paylaş