komik itiraflar...

seerose

Daimi Üye
Üye
komik itiraflar...
ablamin dügün elbisesini üstüne kahve döktüm sonra ablam çok kizr diye gittim elbiseyi kilere soktum annem dügün hazirliklari yaparken bir çok kez kilere girdi bende görmesin diye elbiseyi çöpe attim sonra bizim çöpçü çöpte elbiseyi görünce sasirmis gitmis tüm binaya sormus bu elbise sizin mi? diye kimseden ses çikmayinca ablamin evlenecegi aklina gelmis bize sormaya gelince kapiyi ablam açti elbiseyi o halde görünce bayildi annem ablami o halde görünce kucagina alip yataga yatirmak istedi ablam agir oldugu için bacagini kirdi babam onlari o halde görünce sok geçirdi utancimdan ve üzüntümden ölüyorum ya ben napcam lütfen :laugh:Benzin istasyonunda arabamın deposunu doldurdum. Kredi kartımla ödeme
yapmak için arabamın yanından ayrılmıştım ki bir kadının arabama bindiğini gördüm. Ben şaşkın bir şekilde arabama doğru koştururken kadın hızla istasyondan ayrıldı. Ne olduğunu anlayamadan tekrar geri döndü. Özür dileyerek "Arabaları karıştırmışım." dedi. Arabalarımız benziyor muydu diye merak edenler için sadece şunu söylemek istiyorum: Arabalardan biri beyaz, diğeri siyahtı :laugh: İş arkadaşımın düğünündeyiz. Nikah kıyılıyor, imzalar atılıyor, gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor. Biz hep beraber "Aaaa!" diye tepki gösterirken, arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor. "Oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı." :laugh:

Son düzenleme:
Geri