Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Komik Lakaplar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Komik Lakaplar arıyorum ben arkadaşlarıma Komik Lakaplar takacağım düşündüm bişey bulamadım birde sizden yardım isteyeyim dedim :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Komik Lakaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lakapların Hikayesi

Lakapların Hikayesi

müthiş lakaplar kahraman lakapları sporcu lakapları erkek magic lakaplı sporcu Michael Jordan(air jordan) Jordan havayollari olarak bilinen basketbolun gelmis geçmis en büyük oyuncusunun Michael Jordan'in 'Air' lakabi;siçrama yetenegi ve faul çizgisinden yaptigi akil almaz smaçdan geliyor.Havada asili kalma yetenegi olan ender oyunculardan biri olan Michael Jordan bu özelligi ile 1987'de...
  2. güzel lakaplar 2011

güzel lakaplar 2011

etkileyici lakaplar Sevdiklerinize nasıl lakap takıyorusnuz bilmiyorum ama benim aşkım bana aşk böcüüüm diyor bende ona güzel bir lakap takmak istiyorum. Varmı böyle güzel ve anlamlı yada komik lakaplar
  3. Süper Lakaplar Sevgiliye Bul duum :)

Süper Lakaplar Sevgiliye Bul duum :)

süper lakaplar Sevgilinize takacak lakapları birazdan sizlere vereceğiz meleklerim. Bu lakapları aynı zamanda msn nizde kullanabileceksiniz. Anlamlarını ise vermeye gerek yok diye düşünüyorum. ๖ۣۜ♥IПßλLλП¢éD ๖ۣۜ♥ [ИσLεмαИ!α] ~» ΘyunCαk™ ßéвéqiM ●๋:●๋:..«~ »YüréqimDéki...Çénqélli İqné...« ♥Love Beni Loveyim Seni! ♥ ||aLoNe DaNcEr PuPpEt|| »Oρтιмιsт«™ °l||l°БΔШΞ.Θ٧ΞЯ °l||l°...
  4. İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar msn de kullanacağım ve facede de kullanacağım İngilizce Lakaplar istiyorum ve lütfen anlamlarını da yazın arkadaşlar.
  5. Takılan Komik Lakaplar :)

Takılan Komik Lakaplar :)

Komik Lakaplar Takılan Komik Lakaplar Her yörede, özellikle köylerde eskiden beri insanlar birbirlerine lakaplarıyla seslenirler melekler :) Özellikle soyadı kanunundan önce insanları birbirlerinden ayırmak için kullanılan lakaplar artık çok fazla kullanılmıyor. Bu yazımızda sizler için takılan komişk lakapları derledik ve paylaşıyoruz :) Mak Hasan Zilli Zarife Gıdirin Memet Çatal Ömer...

Sayfayı Paylaş