komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !

M

Misafir

Forum Okuru
komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !
komik sms 2011 komik smsler 2011 sms mesajları mesajlar
Hey Garson; Bana Kalbim Kadar Yanık Bir Döner, Düşüncelerim Kadar Karışık Bir Salata, Ve Acılarım Kadar Koyu Bir Kahve Getir...Ask sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...Sabah kahvaltı edemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlen yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Akşam yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Gece uyuyamıyorum çünkü açımmmm!Bu mesajı 5 arkadaşına yolla.. Eğer bu sms zincirini kırarsan hayat boyu aşk hayatın kötü gidecek. Eğer zinciri devam ettirirsen 22 gün içinde gerçek sevgiye kavuşacaksın.
( alıntıdır)
Seni Köfteden,künefeden,iskenderden,mikasa Futbol Topundan Çok Daha Fazla Seviyorum...Hey Garson; Bana Kalbim Kadar Yanık Bir Döner, Düşüncelerim Kadar Karışık Bir Salata, Ve Acılarım Kadar Koyu Bir Kahve Getir.Ben baglamayi orhan'dan, aglamayi ferdi'den isyani muslum'den ve asklarin yuzkarasini ise SENDEN ogrendim be..!Bana aşkımızın noktalanacağını söyleme çünkü sana bir sürü virgül getiririm.Mesajlarim gecikir belkide hic gelmez, sarjim bitti, cagrilarima cevep gelmez, parmaklarim koptu sana msj yazmaktan, askimi anlatmaya kontürler yetmezAşkımı ona verdim saklasın diye aptal buzdolabına koymuş kokmasın diye...Kimine Ev Çıktı -alo-dan.Kimine Araba Çıktı -omodan.Kimine Para Çıktı-totodan.Bizede Ayrılık Çıktı -piyango-dan...Atı sevdim Çifte Attı, Gülü Sevdim Diken Battı, Kız Seni Sevdim Burnun Kalktı.Seni görünce gözlerim dolar, kulaklarim markBoynuma sürterek gögüslerinin arasindan asagiya kalçamin yanina kadar getirip yuvasina oturttum çikan slak sesi bana güven veriyordu EMNİYET KEMERİNİ SEN DE TAK !Ögretmenin vurdugu yerde gül biter. Hiç morarmıs gül olur mu!

Geri