Komik ve Esprili Aşk Sözleri 2016

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Komik ve Esprili Aşk Sözleri 2016
Sevdiğiniz kişiye aşkınızdan duygularınızdan bahsederken ona yüzün de tebessüm oluşturacak espirili sözleri de yollamak istiyorsanız sizler için en komik aşk sözlerinden oluşan mesajları bu konumuz da paylaşıyorum.
aşk-komik-3.jpg

Kalbim zaten sen yokken de atıyordu eğer bu kadar iyi olsaydın atışını değil ritmini değiştirirdin canım. Ama bakıyorum ritim bozulmuş…

Müebbet Ceza kessin aşk sana, tek koğuşun göğüs kafesim olsun!

Adın yüzüme üflenmiş bir dua gibi sevgili, çok şükür bugünde aşığım sana.

Eskiden kadınlar, eşlerinin ayaklarını yıkarmış. Şimdi yıka desek, diyebilsek, demeye çalışsak. Neyse. Kapatılım konuyu.

Neymiş efendim öyle birden sevemezmiş. Vade farksız 12 taksit yapıyoruz, öyle sever misin?

Siz hiç sevgilinizle yağmur altında el ele gezmek nasıl bir duygu biliyor musunuz? Bende bilmiyorum nasıl bir duygu.

Bu devirde sevgilin için dağı bile delsen, amele der yine çeker gider.

Biri sizi seviyorsa, gidin ve bu suça ortak olun.

Yüreğimin seni sevmesini sevdim. Sen bana niye kızdın ki?

Öyle bir severim ki seni, görmemişin sevgilisi olmuş derler.

Benim canıma ‘tak’ etti, sen de ‘tık’ yok.

Askım seni seviyorum! Ama parayı daha çok… Lakin paranın ne önemi var, mühim olan miktarı!

İlk seni sevmeye başlamasaydım sanırım tüm insanları sevecektim. Ama sana aşık oldum ilk seni sevdim ve bu hakkımı bir daha kullanmamak üzere dondurdum.

Aşk acısı da neymiş… Sen bir de salonda ayak serçe parmağını sehpaya çarp o zaman acıyı görürsün.

Bana bir adım gelen aşk adaylarıma ben freni patlamış kamyon edası ile gelirim. Anlayın artık durumumu…

Kalbim çalındı, kalbim kırıldı, kalbim yandı kavruldu dendi ama kalbim Maşallah hala çalışıyor. Hadi be koçum kim yıkar seni…

Düşen bir yaprak görürsen, Beni hatırla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmiştim. imza: Copcu Rıza

Savaşma seviş, sevişirken zaten savaşıyorsun.

Bırakıp gittin beni… Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla…

Ona kalbimi verdim saklasın diye, salak buzdolabına koymuş bozulmasın diye.

Erkekler belediye otobüsü gibidir. Birini kaçırırsan beş dakika sonra oburu gelir.

Dokuz kere sev, onuncu olayım, Gerçekten sev, sonuncu olayım.

Ben ona baktım, o bana baktı, simdi dört çocuğa bakıyoruz.

Arabanın önündeki çocuklar kazalara, arabanın arkadaşındaki kazalarda çocuklara neden olur.

Ask karşındakini bulunmaz Hint kuması sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasında gecen zamandır.

Geri