komutanım bir oğlum daha var!!!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
komutanım bir oğlum daha var!!!
Erzincan'da yola döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Jandarma Er Önder Muratoğlu'nun İstanbul'daki evinden acı feryatlar yükseldi. Acılı anne, taziye için gelen binbaşıya "Komutanım bir oğlum daha var, onu da vereyim." diyerek göz yaşlarına boğuldu.
Oğulları Jandarma Er Önder Muratoğlu'nun şehit haberini Yozgat'da memleketlerinde alan anne Nuri ve Zeynep Muratoğlu, gece saat 03.00 sıralarında İstanbul Okmeydanı'ndaki evlerine geldi. Aile yakınları ve komşuları şehit ailesini bir an bile yalnız bırakmadı. Evlerine gelen acılı aile bireyleri göz yaşlarına boğuldu. Evin önünde Şişli Belediyesi'ne ait bir ambulans sürekli nöbet tuttu.
Aileye taziye için gelen binbaşıyı gören acılı anne ve baba, gözyaşlarına boğularak sinir krizleri geçirdi. Feryatlar koparan anne Zeynep Muratoğlu, komutana, "Komutanım ben yandım onlar da yansın. Düşmanlarımı sevindirmeyin. Bir oğlum daha var; onu da vereyim." diye feryat etti. Acılı aileyi yakınları sakinleştirdi.
Bu arada şehit Muratoğlu'nun evinin de bulunduğu binaya dev Türk bayrağının asıldığı görüldü.

Geri