konuştuğum kşinin sevgilisi var

melekkkkkkk

Yeni Üye
Üye
konuştuğum kşinin sevgilisi var
sevdiğimin sevgilisi var aşığım ama sevgilisi var
konuştuğum kişinin bi sevgilisi var ve ben bunu bile bile onunla konuşyorm kopmıyorum onun üstüne de gidiyorum bu konuda çünkü karşı trftakininyerine kendme koyuyorum felkt bi durum biliyorum çok üzülüyorum ne ypcm hiç bilmiyorum ama onu çok sevyrum onunda bni sediğinden erçktn emnim bana o knuyu açnca bnden zaman istyo offff

benden sana tavsiye simdilik onunla konusma eğerki senin icin o kızdan vazgecerse baskası icin senden vazgecer.ve siz beraberken belki araya baska kız girer senin iliskinde zarar görür.ondan kopamıyorsun ama olması gereken böyle iliskiden hayır görmek istiyorsan yapman gereken bu :)

seni sevdiğinden bukadar emin olma bence,gerçekten sevse hayatında sadece sen olurdun...!!!

mucize güzell demişş bencee bu kadar güvenmee seven insann anında bitirir gelirdi sana birazz geridee durr aslında sevsee dakikasında gelirdi be tatlım...

Canım bence bu ilişki en başından sarsılmış gibi:S Ben olsam asla inanıp devam etmezdim hatta hiç başlamazdım bile bence çok geç olmadan bitir tatlım benim fikrim bu..

seni sevdigine sen inanmissin áma nedense ben inanamadim bi insan ayni anda kac kisi sevebilir ki sen yaninda yokkende ona seni seviyorum ,askim ,bitanem vs gibi sözler söylüyor bence böyle iki yüzlü insanlardan uzak dur sana zarar verir canini yakar yazik degilmi diger kiza oda senin gibi seviyor asik, sevildigini saniyor belkide hayaller kuruyor o kizin yerinde sende olabilirdin hic biseyden haberi yok bence uzak dur o insandan bari o kizin günahina girmeyin belki biraz agir konustum ama ben düsündüklerimi saklayamiyorum aslinda agir degil gercekler sadece ben hatirlatmak istedim hayatta basarilar.

Eger sevgilisi varsa hic ugrasma canim,bu saglikli bir iliski olmaz,sen de anlasabilecegin bir arkadas bul bence.Bu durum daha cok seni yipratir.

canım bi kere senden zaman istemesinin nedeni ne,ne kadar bi zaman istiyo.ben erkek arkadasımla 1,5 ay ayrı kaldıgımda bazı nedenlerden dolayı hayatına biri girmişti.sonra biz barısacagımız zaman benden o kızı bırakmak için zaman istedi,hatta benle görüşmek istemedi.ben iki kişiyi bi arada idare ediyomus durumuna düşmek istemiyorum,serefsiz değilim dedi.komustuk bi orta yol bulduk.çünkü kız intihara meyilliydi.2 kardeşini kaybettiği için psikiyatride yatılı tedavi görmüştü.o da intiharından korktugu için ayrıldık diyemedi ama bu süre zarfında da hiç aramadı,buluşmadı yani bi ilişkisi varmıs gibi davranmadı.1hafta gecmeden de ayrıldı ve benimle oldugunu da acıkca söyledi.kız hatta intihar etti sonra ama bi şey olmadı.sonra da unutuldu gitti bu olaylar.peki senin erkek arkadasının nedeni ne?gerçekten gecerli mi.bi de zaman istiyo ama ne kadar.ayrıldım demek bu kadar zor olmamalı,ama kalp kırmak istemiosa 1 hafta yeter de artar bile.bence bunu bi konus arkadasınla,baktın ki süre uzuyo o zaman sen bi daha arayıp sorma.

Geri