Konutta sıfır faiz dönemi

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Konutta sıfır faiz dönemi
Konut projelerinde, şirketler sıfır faiz yarışına girdi. Ödeme seçeneklerinde geniş yelpazede alternatifler sunuyorlar.


Faizlerin bir dönem yüzde 2'ler seviyesine kadar çıktığı, iki ayı aşkın bir süredir ise 1.40'lar seviyesine gerilediği bir ortamda faizler de daha da düşüş bekleyen müşterilere karşı, inşaat şirketleri sıfır faiz kalkanını açtı. Sabah'tan Dilet Taş konut şirketlerinin başlattığı kampanyaları derledi.
Spradon, peşinatı ikiye bölüyor

Kuzu İnşaat Bahçeşehir'deki Spradon Bahçeşehir projesinde yüzde 50 peşinat veren müşterilerin 72 ay sıfır fazili ara ödemesiz vadelendirme imkanı tanıyor. Bunun yanı sıra yüzde 30'unu peşinat verenlerin ödemeleri ise 48 ay sıfır faizle vadelendiriliyor. Kampanya kapsamında peşinatı ise ikiye bölme imkanı tanıyor. Peşinatın yarısı hemen yarısı ise mayıs ayında ödenebiliyor.

Innovia 2'de yüzde 20 peşin sıfır faizle

Yeşil İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde yapılan Innovia projesinde yüzde 20 peşin ödeme yapanlara 60 ay sabit taksit imkanı ve yüzde 10'u teslimde olmak üzere toplam 3 ara ödeme ile ev sahibi olma imkanı tanınıyor. Projenin 1073 dairelik ilk etabı temmuz ayından itibaren, 3 bin dairelik ikinci etabı ise Aralık 2010'da teslim ediliyor.

860 TL taksitle 72 ay vadeli

Selective Kartal Evleri'nin yapımına devam eden Alper İnşaat, 28 Şubat'a kadar devam edecek yeni bir kampanyaya başladı. Kampanyada banka kredisi kullanmadan 72 aya kadar vadeli finansman imkanı var. 860 TL taksit, 13 bin 350 TL peşinat ödeyerek daire sahibi olmak mümkün.

Mahalle İstanbul'da yüzde 25 peşinat, 60 aya sıfır faiz

Sur Yapı, Çekmeköy'deki Mahalle İstanbul projesinde ödeme kolaylıkları sunuyor. Projede ev sahibi olmak isteyenler yüzde 25 oranında peşin ödeme yapıldığında kalan kısım 60 ay boyunca yüzde sıfır faizle vadelendiriliyor. Ayrıca Aralık ayında yüzde 10 oranında ara ödeme de yapılıyor. Bank Asya, TEB ve Yapı Kredi ile ING Bank'la anlaşılan proje 2009 sonunda teslim edilecek. Daire fiyatları 162 bin TL ile 495 bin TL arasında değişiyor.

48 aya kadar sıfır faiz

Teknik Yapı'nın 704 dairelik Uprise Elit, 567 dairelik Uplife Park ve 340 dairelik UpCity projelerinde yüzde 20 peşinat ödeyenlere 24 ay, yüzde 35 peşinat ödeyenlere 36 ay, yüzde 50 peşinat ödeyenlere ise 48 ay sıfır faiz uygulanıyor.
 

crmadam

Yeni Üye
Üye
emlak konutun son yaptığı kampanya ile birlikte birçok firma belli ay vadeye 0 faizli proje satmaya başladılar. Sıfır faizli konut projelerine ulaşabileceğiniz birçok site veya emlak portalı bulunmaktadır. Ben sürekli http://www.projedefirsat.com/faizsiz-konut.html sitesini takip etmekteyim. Buradaki projelere form doldurarak her proje ile ilgili bilgi alma şansı yakalayabiliyorsunuz. İnşallah faydam olur.
 
Üst