Konuya resim yükleme

*Gizemli Kıs*

Yeni Üye
Üye
Konuya resim yükleme
ÖNEMLİ NOT :
Açık saçık resimler kanlı görüntülerin yüklenmesi KESİNLİKLE YASAKTIR.

Arkadaşlar yeni versiyon nedeniyle bir kaç arkadaşımız konulara resim yüklemeyi başaramamış aramızda bilmeyenler varsa lütfen baksın....

yükleme yapamadıkları için başka siteden resmi kopyalayım konu açmakta kullanmayın çünkü o sitenin adresi çıkıyor...

kolay gelsin...

cats-286.jpg

cats1-320.jpg

cats2-3c9.jpg

cats1-1bf.jpg

kkkkkk-160.jpg

Son düzenleme:
Sağol canım bilgi için

yardim....
ya ben konu acmak istiyorum.ama resim yukleyemiyorum.yardimci olun.soyle yaziyor.
ay17, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
ne yani uyeliyimmi yasak.anlamadim.

Mail kutuna gelen mesajdan üyeliğini aktifleştirdin mi canım..? Muhtemelen önemsiz kutusuna gelmiştir. yine sorun yaşarsan haber ver yeter..

tesekkur ederim ilgilendiyin icin.ama hala yukarida anlatilan gibi yapilmiyor.ama baska caresini buldum.konu bile acdim:) biraz zor oluyo ama napalim.

gizemlicim ya ben resim yükleye tıkladıktan sonra karsıma no image hosted die bi yazı cıkıyo sayfayı acmıyo yani neden acaba bi fikrin varmı

Geri