Köpeğiniz Sizden Ne İstiyor Bakın!

C

cansu_27

Forum Okuru
Köpeğiniz Sizden Ne İstiyor Bakın!
çok güzel ya köpekleri çok seviyorum ama ailem bi türlü izin vermiyo evde köpek beslememe :( acayip çok seviyorum ya en çokta golden cinsi çok sevimli geliyo bana....
Canım benim de annem hiç istemiyordu. Köpek görünce resmen kaşınmaya başlıyodu. Ufak ufak böyle küçük köpeklerin fotolarnı göstermeye başladım önce. Sonra bir günlüğüne eve küçük bir köpek getirdim, baktım iyice alıştı, sonra zaten kendisi istemeye başladı. 2-3 ay sonra beslemeye başladık. Bu şekilde alıştırabilirsin sende.

Yavru köpeklerin beslenmesi nasıl olur? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
köpeğimi elektirk çarptı yardım köpeğimi elektirk çarptı yardım
lütfen yardım edin köpeğim elektrik kablosunu çiğnemiş elketrik çarptı şimdi yerde hareketsiz ne yapabilirim acil yardım !!!
Bilmedikleriniz 1
Köpeğe karşı allerji nedir ? Köpeğe karşı allerji nedir ?
Hayvanları sevmiyenimiz varmı ? İnsanların en sadık en yakın dostların dan biridir köpekler. Sempati oluşturan bu sevimli dostlarımız aynı zaman da bizim güvenliğimizi sağlayan bekçilerimizdir.Bir hayvansever olarak köpekleri çok sevdiğimi...
Tüm Sağlık Konuları 0
Ezan okunurken köpeğin uluması neyin işareti ? Ezan okunurken köpeğin uluması neyin işareti ?
Bir çoğumuz şahit olup duymuşuzdur ezan okunurken köpeklerin ulumasını.Öyle içli içli tuhaf uluyorlarki düşünmeden edemiyoruz köpekler ezan okunurken niye ular diye ..Karşımda cami var ve sokağımızda onlarca köpek.Her ezan okunduğunda yatar...
Tüm İslami Bilgiler 2
Köpeğimi Nasıl Yıkarım? Köpeğimi Nasıl Yıkarım?
Evcil hayvan sevgisi farklıdır. Kimi kafes hayvanları edinmeyi tercih ederken kimisi de kafes dışı yaşam süren hayvanları edinmeyi tercih eder. Evcil hayvanlar bazı insanların o kadar iyi dostları olmuşlardır ki hayvanlar konuşmasalar dahi...
Kedi ve Köpek Bakımı 0
Yavru köpeklerin beslenmesi nasıl olur? Yavru köpeklerin beslenmesi nasıl olur?
Köpekler etoburdurlar. Sindirim sistemleri, tek bir mideden ve kısa bir bağırsak sisteminden oluşur. Bu sistem et ve et bazlı besin maddelerini kolayca sindirebilir. Yavruların sütten kesilmesi yaklaşık 4-6 haftalıkken gerçekleşir. Irklara göre...
Kedi ve Köpek Bakımı 0