1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Köpek bakmak isteyenler için Apartmanda Bakılabilecek Köpek Cinsleri

  Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Apartmanda Bakılabilecek Köpek Cinsleri Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir  Merhaba Sevgili Melek'ler ve apartmanda hangi köpekler beslenir diye bize soru soran sevgili misafirimiz, bu yazımızda evcil hayvan bakımı konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere apartmanda hangi köpekler bakılır diye bilgiler sunuyoruz.
  Apartmanda köpek bakmayı düşünüyorsanız, diğer dairelerde yaşayanları rahatsız etmeyecek cinsleri tercih etmelisiniz.

  [​IMG]

  Apartmanlara uygun cinslerin başında az havlayan Golden Retriever ve Labrador gibi büyük ırklar gelir

  Öte yandan büyük ırklar ev içinde mutsuz olduklarında çevreyi rahatsız edecek davranışlarda bulunabilirler Bunu önlemek için bakımlarına dikkat etmeli, gün içinde mutlaka dışarı çıkarmalısınız.

  Apartman dairesinde sosyal uyumu yüksek olan Boxer, Labrador ve Golden Retriever cinsi köpekler tercih edilebilir
  Küçük ırkları ev içinde gezdirmek bile yeterlidir; bakımları oldukça kolaydır Öte yandan, bu cinsler kapı çalması, misafir gibi durumlara aşırı tepki verirler Böyle durumlarda çevredekiler rahatsız olabilir.Terrier gibi küçük ırklar apartmana uyum sağlamakta zorlanabilir Jack Russell Terrier ve Cocker cinsi köpekler iyi bir eğitimle evde bakılmaya uygun hale getirilebilir.

  Apartman dairesinde sosyal uyumu yüksek olan Boxer, Labrador ve Golden Retriever cinsi köpekler tercih edilebilir.


  Terrier gibi küçük ırklar apartmana uyum sağlamakta zorlanabilir. Jack Russell Terrier ve Cocker cinsi köpekler iyi bir eğitimle evde bakılmaya uygun hale getirilebilir.

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
   
Köpek bakmak isteyenler için Apartmanda Bakılabilecek Köpek Cinsleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Köpek Cinsleri Hakkında Bilgiler

  Köpek Cinsleri Hakkında Bilgiler

  süs köpeği cinsleri süs köpekleri cinsleri küçük köpek köpekleri hakkında bilgi köpeği hakkında bilgi Affenpinscher Kökeni: Affenpinscher 1600'lü yıllarda Almanya'da ortaya çıktığı bilinmektedir. Türün ortaya çıkışı hakkındaki en kuvvetli varsayımlardan biri ise yerel Alman Pinscher ile Asya kökenli küçük Buldog benzeri bir cinsle çaprazlandığı yönündedir. Brussels Griffon ve Miniature...
 2. Köpek Cinsleri Neden Çoktur?

  Köpek Cinsleri Neden Çoktur?

  İnsanın köpeği evcilleştirmesi, avcılıkta ona duyduğu ihtiyaçtan kaynaklandı. Köpeğin avcılık yeteneği, sürati, işitme ve mükemmel koku duyusu, insanı diğer hayvanlardan koruyacak kadar gözü pek olması ve sadakat duygusu, av asistanlığından da Öte, onu insanın en iyi dostu yaptı. Hatta köpeği insanın evcilleştirmediği, bu özelliklerinden dolayı köpeğin insana yaklaşarak, birlikte yaşamayı...
 3. Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir

  Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir

  Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir, oğlum bir köpek istiyor bende çok seviyorum ama biz bir apartmanda oturuyoruz sizce komşular rahatsız olmadan Apartmanda köpek bakabilir miyiz?
 4. Apartmanda Yaşayabilen Köpekler hangi cinslerdir?

  Apartmanda Yaşayabilen Köpekler hangi cinslerdir?

  Merhaba 4 yaşında ki kızım ve 7 yaşında ki oğlum eve bir köpek almamızı istiyor lakin biz apartmanda oturuyoruz acaba Apartmanda Yaşayabilen Köpeklerin cinsleri neler bilmiyoruz bu konuda bize fikir verirseniz çok sevinirim:)
 5. Apartman Dairesinde Beslenebilecek Köpek Cinsleri

  Apartman Dairesinde Beslenebilecek Köpek Cinsleri

  Bu konu; apartmanda beslenebilecek köpek cinsleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evcil hayvanlar bu dünyanın bir parçası ve hayatımızın vazgeçilmezi. Bazılarımız hayvanlardan hoşlanmasa da istekleri sadece sevgi olan bu hayvanları pek çoğumuz evlerimizde besliyoruz. Ve tabi bunu yaparken de etrafımızdakilerin nasıl bize saygı duymasını bekliyorsak biz de etrafımıza saygı...

Sayfayı Paylaş