Korel Termal Resort Clinic & Spa-Afyon

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Korel Termal Resort Clinic & Spa-Afyon
korel termal resort,korel termal resot otel,korel termal resort otel konumu,korel termal resort otel afyonkarahisar,korel termal resort clinic spa otel özellikleri,korel termal resort clinic otel hakkında bilgiler

U16450320.jpg

Otel Bilgisi
Korel Thermal Resort Clinic & Spa, sizin sağlığınız ve rahatlığınız için dizayn edilmiş yepyeni bir oteldir.16 Eylül 2006 tarihinde kapılarını hizmete açan Korel Thermal Resort Clinic & SPA Otel'in resmi açılışı 9 Aralık 2006 tarihinde yapılmıştır.

Korel Thermal Resort Clinic & SPA sıradışı vizyonu ve yenilikçi yönetim anlayışıyla turizm sektöründe farklı bir otel olma yolunda ve kendi alanında pek çok ilke imza atarak insana duyduğu saygıyı hizmetine yansıtmaktadır.

Otel Özellikleri
Lobby Bar, Pool Bar, Vitamin Bar, Yakut Bar ve Orient Cafe içeceklerinizi alabilceğiniz mekanlardır.
Spa merkezi, misafirlerin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçlarını, konusunda uzman ekibi ve teknolojik üniteleri ile gerçekleştirmektedir. Termal su cenneti olan Afyon\'un suyu kullanılarak SPA\'da, termal havuzlar, yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna jakuzi, buhar banyoları, kuaför, masaj odaları, bitki banyoları, çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları ile zayıflama üniteleri hizmet vermektedir.
Aroma Terapi Banyoları: Stres giderici, Kuvvetlendirici, Tansiyon Düşürücü. Özel olarak toplanan çeşitli bitki, ot, kök ve reçinelerden elde edilen özel karışımlar kişilere banyo kürü halinde sunularak kişinin rahatlayıp gerginliğinin ortadan kalkmasını sağlar. Deriye derinlemesine nüfuz ederek kan dolaşım sistemini yeniler. Ciltte yumuşaklık ve rahatlama sağladığı gibi yaşlılıkla ilgili cilt bozukluklarında, kaşıntılarda, artrit ve adele spazmlarında, dolaşım bozuklarında mükemmel sonuçlar sağlamaktadır.
Cleopatra Banyosu: İçindeki özel mineraller, tuzlar ve süt sayesinde ölü deri ve hücrelerin atılmasına yardımcı olur; vücudu rahatlatır, sinirleri yatıştırır, cilde yumuşaklık ve taze bir görünüm verir.

Kekik Banyosu: Bakteri oluşumunu önler. Öksürük ve üst solunum yolları iltihabına ve kramplı ağrılara iyi gelir. Tende yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Egzama ve romatizmal ağrıların giderilmesinde yardımcı olur. Yüzdeki sivilceleri geçirir, aynı zamanda saçlara canlılık ve parlaklık verir.
Süt Banyosu: Vücudu rahatlatır. Sinirleri yatıştırır. Cilde yumuşaklık parlaklık ve pürüzsüzlük sağlar cildi kurutmadan ve tahriş etmeden temizler, cildin diri kalmasına yardımcı olur. Süt, cildi elimine etmek için doğal bir yöntemdir. Süt proteinleri saçı da besleyerek parlaklık kazanmasını sağlar.
Papatya Banyoları: Cilde tazelik verip güzellik sağlar. Sinirleri uyarır. Vücut direncini artırır. Organların güçlenmesini sağlar. Böbrek taşlarının düşmesinde yardımcıdır. Baş dönmesi ve göz kararmasına etkilidir. Nefes açıcı ve damar genişletici özelliği vardır.
Cilde Derinlik Veren Banyo: Cilde canlılık verir, parlak görünmesini sağlar. Vücuda yumuşaklık ve taze bir görünüm getirir.
Anti-Stress Banyosu: Sinirlerin yatışmasına yardımcı olur. Vücudun dirüfinesini sağlar. Psikolojik rahatlık verir.
Masaj yapılan insanın sağlığı üzerinde pek çok yararlı etkide bulunur; kan dolaşımını düzenler, kasları gevşetir, sindirime yardımcı olur ve lenf sistemini harekete geçirerek atık maddelerin boşaltımını hızlandırır. Bunlar, ilgi ve şefkat gösterildiğini hissetmenin getirdiği etkilerle birleştiğinde günümüz ilaçlarıyla kıyaslanamayacak kadar olağanüstü bir iyileşme sağlar. Hem de çabucak. Klasik masaj, spor masajı, sıcak taş masajı, aroma terapi masajları, Hint baş mesajı,İsveç masajı,hamile masajı, isveç aromaterapisi, meyve terapi masajı, deluxe İsveç masajı, anti selülit masajı, anti stres masajı hizmetinizdedir.

Doğanın bir hediyesi olarak şifalı ve mineral bakımından zengin termal havuzlar, tedavi amaçlı termal banyolar ve her yaştan konuk için açık / kapalı yüzme havuzları, su kaydırakları, buhar banyoları, saunalar hizmetinizdedir.

SGK İLE ANLAŞMALI FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MEVCUTTUR.

Animasyon: Profesyonel animasyon ekibi gün boyu havuz eğlenceleri, çocuk klübü, yarışmalar ve çeşitli eğlenceler ile tatilinizi renklendirirken, her akşam hazırladıkları size özel showlarla güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Fitness Center: Alanında uzman, güler yüzlü ve fitness\'i bir iş değil yaşam felsefesi olarak benimsemiş bay ve bayan kadromuzla başarıya ulaşmanız hem kolay hem keyifli. Hayatın Sizden Götürdüklerini Almaya Hazırsanız Korel Spor Merkezine Hoş Geldiniz..

Havuzlar:

Büyük Kapalı (Karma) Havuz : 300 m² - 140 cm derinlik
Karma Açık Havuz : 312 m² - 140 cm derinlik
Karma Kaydıraklı Havuz : 101 m² - 110 cm derinlik
Bayanlar Kapalı Kaydıraklı Havuz: 44 m² - 140 cm derinlik
Bayanlar Kapalı Havuz : 144 m² - 140cm derinlik – 105 m² - 140 cm derinlik
Bayanlar Açık Havuz : 123 m² - 140 cm derinlik
Bayanlar Termal Havuz : 55 m² - 140 cm derinlik
Erkekler Kapalı Havuz : 144 m² - 140 cm derinlik
Erkekler Termal Havuz : 55 m² - 140 cm derinlik
Bayanlar Jakuzi : 36 m² - 110 cm derinlik
Bayanlar Çocuk Havuzu : 12 m² - 50 cm derinlik

Bunların yanı sıra otelde renta car, kiralık kasa, masaj, telefon, fotoğraf, faks servisi, market gibi hizmetlerde bulunmaktadır.

Misafirlerin çocukları ile huzurlu bir ortamda rahat bir tatil yapmaları amacı ile tüm gün boyu deneyimli bayan hoca tarafından yürütülmektedir. 04-12 yaş arası tüm çocuklarınız çocuk kulübüne davetli.

Başarılı bir iş toplantısı. Keyifli bir bayi gezisi veya kapsamlı bir eğitim. Bunların hepsi sağlıklı bir ortamda sonuca ulaşabilir. Korel Thermal sağlıklı organizasyonların adresidir. Amber Balo Salonu, Crystal Toplantı Salonu, Safir Toplantı Salonu, Opal, Lapis, Topaz Toplantı Salonu ve Zümrüt Toplantı Salonu toplantı ve diğer organizasyonlarınızı düzenleyebilceğiniz mekanlardır.

EVCİL HAYVAN KABUL EDİLMEZ.ALKOLLÜ İÇECEK SERVİSİ YAPILMAZ.

Oda Özellikleri
Korel Thermal Resort Clinic & Spa\'da 329 oda bulunmaktadır.
Standart Odalar: 262 Standart Oda / max. 2+1, 28 m². 1 yatak odası, direkt telefon, banyoda telefon, wc, saç kurutma makinesi, kasa, TV, merkezi klima, minibar bulunmaktadır.
Corner Suit: 10 Corner Suit Oda (Yatak Odası) / max. 3+1, 45 m².1 yatak odası, 1banyo, direkt telefon, küvet, jakuzi, wc, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, kasa, TV, merkezi klima, minibar bulunmaktadır.
Teras Suit: 16 Teras Suit Oda (Oturma Odası + Yatak Odası) max 3+1, 52m². 1 yatak odası, 1oturma odası, direkt telefon, 1 banyo, wc, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, safe, TV, müzik yayını, merkezi klima, minibar bulunmaktadır.
Junior Suit: 28 Junior Suit Oda (Oturma Odası+Yatak Odası) max 3+1, 59 m²1 yatak odası, 1oturma odası, 1banyo, küvet, jakuzi, wc, telefon, saç kurutma makinesi, direkt telefon, kasa, TV, merkezi klima, minibar bulunmaktadır.
LARGE SUIT :
KING SUIT 111 M2: 2 yatak odası, 1oturma odası, 2 banyo, direkt telefon, küvet, jakuzi, tuvalet, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, kasa, TV, merkezi ısıtma, soğutma, minibar vardır.
Presidental Suit: Max 4+1, 70 m² - 120 m²: 2 yatak odası, 2 WC, jakuzili banyo, küvetli banyo, 12 kişilik yemek odası, mutfak, çalışma odası, oturma odası ve vestiyer bulunmaktadır.

Yakın Merkezler
Afyon Şehir Merkezi - 13 km
Zafer Havalimanı - 55 Km

Konum Bilgisi
Korel Thermal Resort Clinic & Spa,Afyon'da konumlanmıştır. Ankara, İzmir, İstanbul ve Antalya illerinin kesişme noktasında, Afyon şehir merkezine 13 km, Zafer Havalimanı'na 55 Km uzaklıktadır.
 
Geri
Üst