korkulur biz kadınlardan :)

M

Misafir

Forum Okuru
korkulur biz kadınlardan :)
kadın zekasına bakarmısınız bizim sevgimizde nefretimizde çok büyük oluyor :minik:

Kadınını kocasına yazdığı mektup :) ve siz olasaydınız ne yapardınız meleklerim evet güzel fikirler bekliyorum :pop2:

Sevgili Kocacim, Avrupadaki iş gezisinden donmeden sana haber vermek istedim, arabamla cok ufak bir kaza gecirdim,kotu bir kaza degil ve canim yanmadi,bana birsey olmadi onun icin endiselenmeni istemedim...Migrostan geri donerken tam evin garajina girecekken ayagim kaydi ve yanlislikla gaz pedalina basiverdim sonuna kadar...garaj kapisi hafif arizalandi ama senin arabanin tamponuna dokundurunca arabam en nihayet duruverdi...Cok ama cok ozur dilerim ve biliyorum ki senin o yufka yuregin ve muthis karakterinle beni affedersin...seni ne kadar cok sevdigimi biliyorsun canim benim...Aşağıda eksperin cekmiş oldugu resmi gönderiyorum, Seni tekrar kollarimin arasinda hissetmeyi 4 gozle bekliyorum kocacim...
NOT: Sen evde yokken sevgilin aradi....sevgiler....

94903sa1de5oe4.jpg

Cevap: korkulur biz kadınlardan :)

Bide bize çok abartısınız derler bu kadın abartmadan hatta azaltarak anlatmış kocasına herşeyi ama sondaki sevgilin aradı olmadı :D :D iyi yapmış yani

Geri