Korkuyorum son zamanlarda aramızda yakınlaşmalar oluyor

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Korkuyorum son zamanlarda aramızda yakınlaşmalar oluyor
Ben 21 yaşındayım ve yaz başında nışanlandık.Herşey çok güzel bir sorun yok fakat son zamanlarda aramızda yakınlaşmalar oluyor ve ben kendimi tıtamam diye korkuyorum.Nışanlıma çok güvendiğim için zaten cesaretim var bu konuda.Onada fazla yapmayalım diye söyleyemiyorum beni yanlış anlar diye.napmalıyım hangisi doğru olur?

ben derim ki kimseye sonuna kadar güven meee!! bu senin nişanlın olsa bile..neden bu acelecilik kii..herşey zamanında güzeldirrrrrr..zamanı gelince zaten bir takım güzellikleri yaşayacaksınız hemde sınırsız ve korkusuz..bazı şeyler zamanında yaşanınca çook daha güzel olur.. hevesinizi kaçırmyınn derimmmmmmm..bir kerelik deil bin kerelik olsunnnnnn..

benimde nişanlıyken böyle bir sorunum vardı ama eşime söyledim olmaz diye o ısrar etsede ben kendimi çekmesini bildim sen beni istemiyon falan ayaklarına yattı ama nedemek istediğimi anladı ona şu hadiseyi anlattım.nişanlıyken ilişkiye girmiş bir çift evlenmişler evlendikleri gece balayına giderkenmi evlerine giderkenmi kaza olmuş ve damat ölmüş kızında hamile olduğu anlaşılmış.bunlar riskli durumlar ben nişanlıyken hiç güvenmem evlenileceğine herşey olabilir hayırda şerde insanlar için.neticede nişanlılık çiftlerin bir birlerini tannımaları için tanınan süre.dikkat et canım zaten gerçekten seviyorsa seni anlıyacaktır.herşey evlenince güzel ve anlamlı o beya gelinliğin bir anlamı olmalı bence abilerin yada babaların bağladığı o kırmızı kurdelenin bi anlamı olmalı belki cahillik denilicek ama böyle düşünüyorum.

bencede hic guvenme.nisanlina guvensen bile haytda olucaklara guvennme.madem nisanlin anlat.sevgi onun icin olmazki.sevgi tek bir yatak deyildir.sevgi kalplerin bulusdugu mekan

Geri