Korona İnsan Yapımı Bunu Size İspat Edeceğim

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Korona İnsan Yapımı Bunu Size İspat Edeceğim
Evet kızlar herkese koronasız günler diliyorum Doktor Li-Meng isminde bir Virolog var Çinli kendii geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletlerine kaçarak bu ifadeyi kullandı. Bunun insan yapımı olduğunu ve bunu en kısa sürede raporlar ile birlikte insanlığa açıklayacağını ve bu açıklamalarının tamamını da bilimsel verilere dayandırarak basit anlatımla herkesin anlayacağını söyledi.
korona insan yapısı dr li-meng.jpg

Dünyayı tüm dünya ekonomilerini büyük bir sıkıntıya sokan Corona virüsü gerçekten insan eliyle mi yapıldı orasını bilemiyorum. Önümüzdeki günlerde de bunun gerçekten olup olmadığının takipçisi olacağım. Fakat bu insan eli ile yapıldı ise asıl amaç insanlığı küçültmek mi öldür mek mi nedir anlamadım. Yetmeyen dünya kaynakları için insanların canlarını alacak, güçsüzleri öldürecek bir silah gibi görünüyor. Bilimsel kanıtı sunacağını açıklayan Dr Li-Meng elinde aslında tüm verilerin raporların olduğunu ama Pekin hükümetinin tüm verilerini sildiğini söylüyor. Bakalım doğru mu söylüyor ve şunu ekliyor. Bu öyle hayvan pazarından çıkan bir şey değil. İnsan eli ile yapıldı ve Pekin tüm dünyayı aldatıyor Genom dizisinde insan parmak izi var bunu size ispat edeceğim diyor.

Ee peki diyelim ki insan yapısı yaptılar ve basit bir senaryo ile insanları öldürmek, insanların azalmasını sağlayarak dünya kaynaklarını daha iyi yönetmeyi planladılar ee tamam da bunun ilacı nerede ? tüm açıklamalarına buradaki linkten ulabilirsiniz kızlar.

Konunun takipçisi olacağım linkini verdiğim haberi ya da yazdıklarımı incelediniz mi siz bu hususta neler düşünüylorsunuz merak ediyorum açıkçası. Kimse biz annelerin halini düşünmüyor okul evde eğitim sürekli yemek sirkülasyonu bitmeyen bulaşıklar " ya bizede bulaşırsa " diye cümleler, bulaşılan akrabalardan alınan haberler. İyi değiliz ! Siz NASILSINIZ kızlar ? @Mügü @Likapam

Geri