Korse kullanıp gerçekten ciddi kilo veren var mı?

B

Blogcuanneee

Forum Okuru
Korse kullanıp gerçekten ciddi kilo veren var mı?

Korse zayıflatır mı melek kadınlar kulübü korse zayıflatır mı ekşi forum'da.​

Arkadaşlar şu terleten korseler var bunlar zayıflatıyor mu gerçekten merak ediyorum korse zayıflatır mı ne derseniz? Korse kullanip ne kadar kilo verdiniz acaba? Korsenizi nereden aldınız? Ben her yere güvenemiyorum da aldığınız yeri söylerseniz ve etkili sonuçlar aldıysanız eğer ben de kullanmak istiyorum.

images (18).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Korse zayıflatır mı? Son zamanlarda piyasada yer alan herkesin kullandığı korseler hareket etmeden kilo vermenizi sağlıyormuş. Bu ne kadar mümkün bir düşünün. Hareket olmadan sadece terleyerek kilo vermek? Terlediginizde su kaybı yaşamış oluyorsunuz eğer giden suyu yerine koymaz iseniz sağlığınızı bozabilirsiniz. Bu terleten ve kilo verdiren korseler günde 3-4 saat giymekle kilo verebileceğiniz söyleniyor aslında buna bazı uzmanlar da destek veriyor ama yine de size uygun mu değil mi sormakta danışmakta fayda var. Günlük düzenli kullanım sonunda kilo vermenize yardımcı olacağı söyleniyor.

Korse giyerek zayıflamak konusunda daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. "korse giyerek zayıflamak mümkün mü" dilerseniz aşağıdaki linki inceleyin.

Geri