Korunmasiz iliski

Lalmina

Yeni Üye
Üye
Korunmasiz iliski
Merhaba arkadaslar ben regl im bittikten 2-3 gun sonra korunmasiz bir iliski yasadim. Kesinlikle bir bosalma soz konusu olmadi ama ben olasiliklardan korktum birazda cunku ilk defa korunmasiz bi birliktelik yasadim. Acaba boyle bi durumda hamile olma olasiligim var midir. Bu aralar hafif bi mide bulantisi yasiyorum bas agrimdan kaynaklida olabilir veya psikolojik bilemiyorum. Ama yardiminiza ihtiyacim var. test yapsam en erken ne zaman ogrenebilirim sonucu acaba

Boşalma olmadıysa hamilelik ihtimali de yoktur demektir ama tabii sen için rahat etsin istiyorsan bi gebelik testi al yap. Çünkü psikolojik olarak adetini de geciktirirsin bu şekilde :)

Merhaba arkadaslar ben regl im bittikten 2-3 gun sonra korunmasiz bir iliski yasadim. Kesinlikle bir bosalma soz konusu olmadi ama ben olasiliklardan korktum birazda cunku ilk defa korunmasiz bi birliktelik yasadim. Acaba boyle bi durumda hamile olma olasiligim var midir. Bu aralar hafif bi mide bulantisi yasiyorum bas agrimdan kaynaklida olabilir veya psikolojik bilemiyorum. Ama yardiminiza ihtiyacim var. test yapsam en erken ne zaman ogrenebilirim sonucu acaba

Merhaba korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir.İlla EJAKÜLASYON gerekmez.Zevk suyu dediğimiz sıvı da bile nadir de olsa sperm hücresi vardır.Düşük ihtimal de olsa gebeliğe yol açabilir.İçinizin rahat etmesi açısın dan beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

Sen cevap alirsan banada soylermisin . çünkü aynı şekil bende yaşadım korunmasız ilişkiye girdim 3 gün önce migde bulantısı var yada pskolojikmen kendi kendime sorun yapiyrm bu yüzden fikir öğrenmek istiyorum

Geri