Köşe oturma grubu mu, klasik oturma grubu mu seçmeliyim?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Köşe oturma grubu mu, klasik oturma grubu mu seçmeliyim?
Oturma odalarımız ya da salonlarımız akla gelir oturma grubu denildiği zaman. Oda dekorasyonu yanı sıra rahatlık açısından da önemsediğimiz oturma grubu tercihleriniz için sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Birbirinden farklı oturma grupları için resim galerimden fikir edinirken size sunacağım oturma grubu özelliklerinden faydalanarak da oda görünümlerinize estetik katabilirsiniz. Farklı renkte ve farklı konfordaki oturma grupları için sizleri resim galerimi incelemeye davet ediyorum.

Oturma odaları bir evin en önemli odaları asındadır. Rahat ettiğimiz, dinlendiğimiz bazen misafir ağırladığımız bu odalarda her ayrıntıya önem vermeliyiz. Köşe grubu ya da klasik oturma grupları arasında ergonomik tasarımlı koltuk takımları ya da köşe grupları her zaman daha önemlidir. Ergonomik tasarımlı olanlar genel olarak sırt, omurga ve bel ağrıları problemlerinde oldukça tercih edilebilir modellerdir. Sağlık sorunlarını bir rafa kaldırmak isteyenler için ergonomik tasarımlı köşe grupları son derece fonksiyoneldir.

Oturma grubu seçeneklerinde klasik model, lüks model ve avangarde tarz modeller arasından da seçimde bulunabilirsiniz. Tercihlerinizde etkili bir karara varma düşüncesi içinde iseniz misafir ağırlama amacı ya da günlük kullanım fonksiyonunu göz önünde bulundurarak karara varmalısınız. Kimileri her ikisi içinde ortak bir karar vermek isteyebilmektedir. Bu seçim içinde uygun modeller mevcuttur. Resim galerimde bu tarz örnekleri inceleyerek ortak kullanıma uygun bir seçimde de bulunabilirsiniz.

Köşe grubu seçiminizde size uzanma koltuğu işlevini görebilecek dinlenme alanları da bulunmaktadır. Bu tarz bir seçimde bulunarak yorgunluğunuzu atarken sizi mutlu edecek şekerleme keyiflerinizi sağlayacak bir köşe grubuna sahip olabilirsiniz. İş dönüşünde yorgunsanız, bebeğiniz sizi gün içinde fazla yorduysa işte size dinlenme alanı. İster dinlenme odanızda, isterseniz oturma odanızda isterseniz salonunuzda konforlu bir alan ile dinlenin. Sizlerin ev dekorasyonlarınızda en doğru tercihte bulunurken verdiğim tavsiyelerden edinecekleriniz ile odalarınızı özelleştirmeye var mısınız? O zaman haydi acele edin.

1034654288593.jpg
bursa_avmagarde_kolutk_tak_m__6ty_2_.jpg
Homage-Ege-Köşe-83713.XL.jpg
rachel_koltuk_takkalf_1_.jpg
SAHIL-KOSE-OTURMA-GRUBU-resim-327.jpg
 
Üst