köşede yerr yoksaa ben ayaktada giderimm..

yavrukuşş

Yeni Üye
Üye
köşede yerr yoksaa ben ayaktada giderimm..
arkadaşlarr selamm...burayıı yeni keşfettim..msj sayımdan anlaşılacağıı üzeree yeniyimm...ne güzell olurr tanışsak...hemen tanitiim kendimii...ben okşan izmirdenn kızım ilkim..daha 9 aylık..9aydır 9 doğurtuyoo benii..mayısdaa 2 yıllık evlii olacağım...herşeyy taze yani..hehehehe melekliğimde tazee...şimdiden memnun oldumm....

Cevap: köşede yerr yoksaa ben ayaktada giderimm..

slm oksan ,aramiza hosgeldin,kösende hayirli olsun,,,,,,,,,,,,,,,resimdeki sanirsam sen ve kizinsin cok tatlisniz,bnde 26 yasindayim,bir kizim var subatta 3 yasina girecek ve 7 aylik hamileyim:)bnde sana kendimi kissaca tanittim,umarim tekrar görüsüruz kendine iyi bak svegiler canim

hoşgeldin.köşen hayırlı uğurlu olsun.bereketi bol olsun.allah uzun ömürler versin kızına sağlıkla...

Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum
yilbasi9yj7lz55.JPG

isminde çok güzel yüzünde çok... kızında çoookk güzel:d:D Bahtın açık olsun köşen hayırlı uğurlu olsun...ne çok konuştum kaçıyorum artık:Dancing_o_O:

Geri