Kot Pantolonla Nasıl Şık Olabiliriniz?

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Kot Pantolonla Nasıl Şık Olabiliriniz?
Bu konu; Kot Pantolonla Nasıl Şık Olabiliriniz hakkında biligler vermektedir.


Sevgili melekler, 1800lü yıllarda Kaliforniya'da maden işçileri için üretilen kot poantolon şimdilerde dünyada en çok giyilen kıyafet olarak hayatımızda yer alıyor. Gün boyunca üzerimizden hiç çıkarmadığımız kot pantolonumuzla da peklaa şıklığı yakalabiliriz aslında. Bunun için de kombinlere dikkat edip, aksesuarlardan faydalanmak ilk önerilerimiz...

Renklenin

Baharında gelmesiyle hep aynı tonlardaki sıkıcı kotlarınızı bir kenara bırakın ve renklenin. Mutlaka en sevdiğiniz renkten bir tane edinin. Size tavsiyemiz kırmızı ve sarı gibi güçlü ve cesur renkler. Bu renklerdeki kotları naturel renklerle tamamlamanızda fayda var.

Desenli Pantolonlar

Canlı renklerin yanı sıra desenli pantolonlarda bu sene çok moda. Kendinize beğendiğiniz desenlere sahip bir pantolon edinin. Size çiçek, puantiye ya da çizgili olanları öneririz.

Blazerla Kombinle

Blazerlar, hem şık hem de çekici duran kıyafetlerdendir. Kotunuzun üzerine çok kısa olmayan, boyfriend blazerlardan giyebilirsiniz. Blazer ceketlerle kotları birleştirmek her zaman klasik şıklık anlamına gelir.

Paçalarını Kıvır!

Pantolonunuzun paçalarını düzgün bir şekilde kıvırarak farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda boyfriend kotunuz varsa onun paçasını kıvırarak topuklu veya loaferlarla giymenizi öneririz. Çok şık duracağına emin olabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Kullanın

Topuklu ayakkabıyla her zaman daha ince gözüktüğümüz bir gerçek. Kotların altına giydiğinizde ise modelle dikkat etmelisiniz. Sivri burun çoğu kot modelinin altında güzel durur ancak a.ık ayakkabıları genelde skinny modellerde tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Bol paça pantolon giydiğiniz zaman ise kotunuzun paçalarının ayakkabılarınız büyük bir kısmını örttüğüne emin olun.

Babetlerle giymek

Konumuz kotlarınızla stil sahibi olmaksa, ayakkabılar büyük önem taşır. Babetler kotla giyildiği zaman size klasik ve spor bir görünüm katacaktırlar. .

Glam Rock Havası

Bu dönem çok moda olan kısa boy motorcu botları, kotunuzu şıklaştıracak aksesuar. Skinny pantolonunuzu motorcu botlarıyla kombinleyerek son derece asi ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Üzerine havalı bir tişört ve deri ceket giyin ve görünümünüzü tamamlayın.

Farklı Model Giyin

Hep aynı tarzdaki kotlar yerine farklı modelleri giymekten korkmayın. Mesela yüksek belli pantolonlar oldukça hoş duran modellerdir. Değişik tarzlarda kot pantolonlar giymekten korkmayın. Sanıldığının aksine, yüksek bel pantolonlar üzerinizde son derece hoş durabilirler, denemeden bilemezsiniz!

Kombinlerken Dikkat Edin

İpek bir bluz koyu renkli kotlarla çok şık duracaktır. Altına şık topuklu ayakkabılarınızı giymenizi tavsiye ederiz.

Şu sıralar retro giyinmek son derece moda. 70'lerin görüntüsünü bu şık, bol paça kotlarla yakalayın.

Kotunuzun kemer yerine, şık bir eşarp takın ve onu en hoşunuza giden şekilde bağlayın. Çok şık görüneceğinizden emin olabilirsiniz!
 
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kot pantolonlar benim vazgeçemediğim giyim stilimin başında geliyor. Gideceğim mekana göre kot pantolonu spor olarakta kombine ettiğim gibi üzerine şık ve abiye tarzı bir bluzla ve yüksek topuklu bir ayakkabı ile kombine ederek de rahatlıkla kullanıyorum. Slim kotları rahatlığı açısından ilk etapta tercih ediyorum...
 

Benzer İçerikler

Üst