Etiketler:
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

kotonda acayip indirimler

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

kızlar bugün kotona gittim bayram alışverişi için bir deri montlar aldım ayakkabılar aldım anlatamam deri montuma 79 lira botuma da 69 lira ödedim ve tüm ürünlerde etiketin üzerindeki fiyata %30 indirimde yapıyorlar bu sene bordolar çok moda ve orda yeterince bordolar var

kotonda acayip indirimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koton kumaş

Koton kumaş

koton kumaş nedir koton kumaş özellikleri Koton kumaş İpek kumaş ile tersten dikilerek desenlendirilen koton kumaşın ipek olan tarafı ipek iplikle tekrar dokunuyor. Böylece kumaş işleme etkisi kazanıyor. Perde, duvar kaplaması, koltuk ve yastıklar için ideal.
  2. koto

koto

Koto; Japonya'ya özgü telli bir çalgıdır. Bu müzik aleti, aslen Çin kültürüne aittir. Ancak günümüzde, çalgı tümüyle Japonya'da ilgi görmekte ve bu ülkeyle özdeşleşmiş bulunmaktadır. Koto'nun Tarihçesi Koto, çoğu kaynağa göre, Japonya'ya 7. yüzyılın sonlarına doğru Çinliler tarafından tanıtılmıştır. Her ne kadar çalgı 17. yüzyıla kadar kraliyet ailesi ve saray çevresi çalgısı olarak...
  3. Acayip farklı nickler

Acayip farklı nickler

değişik oyun nickleri türkçe oyun nickleri türkçe türk nickler Nickinizde Besmele Olmasını İstermisiniz. بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم Nickinin Yanına Aslan Ekleyin ๘۩ Nickinin Yanına Silah Ekleyin /̵͇̿ ̿/'̿̿̿̿̿̿ ̿ ̿ Msninizde Kartal Resmi Olsun | َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ | Msnde Nickinizin Yanına Ters Love Yazın ·#·$4●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●● ¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм...
  4. Acayip Pratik Bilgiler..

Acayip Pratik Bilgiler..

Mutlaka işinize yarayacak bir pratik bilgi bulacaksınız.Hem pratik olacaksınız,hem de zamandan kazanacaksınız.Hadi okuyun bakalım meleklerim.Kolay gelsin:) 1) Çoraplarinizi çamasir makinesine koymadan önce çengelli igne ile birbirlerine tutturursaniz kaybolmadiklarini göreceksiniz. 2) Kadife ve ipekli elbiselerinizi buharli bir banyoya asin. Buhar onlarin tüm kirisikliklarini alacaktir....

Sayfayı Paylaş