kötü şeker pis şeker:D:D

RoCCo

Yeni Üye
Üye
kötü şeker pis şeker:D:D
kötü ve pis rüyada kediyi evden atmak
ewtt bnde gecmiste yedigim haltlarından suan hatırladım bii kac seyi paylasıyım barii:D:D

- annemle arkadasıı aysel teyze sabahtan aksama kadar cok güzel yemekler yaptılar aksama önemli kalabalık misafirler gelcek:D:D
neyse bunlar herseyi hazırladılar balkonda yaprak sarıyolar
bizde aysel teyzenin kızıyla ikimiz mutfaga girdik sinsice ve tencerelerin kapagını acıp masanın üzerinde duran cekirdek posetini ve kuru üzümleri yemeklere bosallttık:D:D ayrıca et yahninin icine mercimek corbası karıstırdık:D:D:D
bunu yaptıgımızda 7 yasındaydım galiba:D:D

-lisede cep telefonundn sürekli polisi arayıp aloo cicegim su cicegi cıkardı ne yapabilirim vss vss seyler söyleyim kıss kıss salakca gülüp kapatıyoduk:D:D

-6 yaslarında falan dayımın kızı zelihayla:D:D bayram arifesi evin icinde yakalamaca oynarken bi büyük baklava tepsisini devirdik:D:Dsonrada sokakatan bitane kedi yakalayıp eve soktuk sucu kediye atmak icin:D:D

-itiraf ediyorum bi gün evde kimse yok bulasık yıkıyorum esimle o sıra konusuyoruz kimse bilmiyo biseyden dolayı tartısmıstık.bn bir yandan sarkı söylüyorum bir yandann ahh oguz ahh yaktın bnii ulee ömrümü yedin diye söylenirken:D:D
birde baktım babam kapıda kim kimi yaktı hayırdır demezmi:D:D
anahtarla girmis pee
yer yarılsa hic düsünmeden dalardım iceri:D:D
ortaokula gittim sıralarda 4 arkadas ev telefonundan teyzemi arıyoruz teyzemin oglunun ismi ahmet
kız arkadsı simdiki esi selin:D
aloo teyzecim bn selin aksama yola cıkıyorum oraya gelicem
-teyzem yaslı ve cok iyi niyetli özellikle kurban sectik onu:D
-ama ahmet trafik kazası gecirmis hberin yokmu
kadının yüregine incektii
pff lanet biz:D

ayyy sıkıldım :D:D itiraflarıma ilerki zamanlarda devam ederim simdilik bukadar yeter:D:D:D

lisede cep telefonundn sürekli polisi arayıp aloo cicegim su cicegi cıkardı ne yapabilirim vss vss seyler söyleyim kıss kıss salakca gülüp kapatıyoduk

:zuha::zuha: kıss sen ufakken daha deliymişsin :D:D

Geri