1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Kova Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Kova Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  kova 2009 aralık aralık burcu Sevgili kova burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:

  < Konu Resmi..>  Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizin toplum içinde görünür olmanızı sağlayacak. Bu dönemde büyük organizasyonların içinde yer alabilir, arkadaş çevrenizde son derece popüler olmanın keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten alacağınız olumlu etkilerle sosyal çevredeki hareketliliğiniz devam edecek.
  br> Artan zihinsel faaliyetleriniz ve iletişim becerileriniz sayesinde toplum içinde kendiniz gayet iyi ifade edecek ve ilgi çekeceksiniz. Bu arada kuracağınız iyi ilişkiler sayesinde gelecek planlarınızı gerçekleştirebilme fırsatını da yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz çevreyi etkileyebildiğiniz gibi etkileyici kişilerle de karşılaşabilirsiniz. Böylece aşk hayatınızla da ilgili olumlu gelişmeler yaşama fırsatı bulacaksınız.


  5 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Merkür gezegeni pek kontrol edemediğiniz bir alan olan 12. evinizde yer alacak. Bu da düşmanlarınızın sizin arkanızdan konuşabilecekleri olayları akla getirebilir. Daha sonra 21 Aralık’ta Güneş’in ve 25 Aralık’ta Venüs’ün de bu evinize hareket etmesiyle sizin arkanızdan iş çevirenlerin tahmin ettiğinizden fazla olabileceğini işaret ediyor. Bu yüzden önemli işlerinizi çok güvenmediğiniz kişilerle paylaşmayın ve düşmanlarınızdan gelebilecek zararlar karşısında tedbirli olmaya çalışın. Aslında Jüpiter gezegeninden aldığınız destek sayesinde korunduğunuzu siz de farkındasınız.
  Düşmanlarınız ne kadar çok olursa olsun, onlardan fazla zarar görmeyeceksiniz. Bunun dışında Ay sonuna doğru daha fazla hayır işleriyle uğraşabilir ve yardım derneklerinde çok faal olabilirsiniz. Bu arada hastanede veya huzur evinde yatan yaşlı büyükleriniz varsa onları ziyaret etmeyi de ihmal etmeyin.

  2 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelecek olan Dolunay aşk, mutluluk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularla ilişkilendirilen beşinci evinizden sizi olumlu olarak etkileyecek. Bu dönemde bu konularla ilgili işlerinizin çok hızlı sonuçlandığını görebilirsiniz.

  Dolunay astrolojide olayların doruğa ulaştığı zamanları ve bir işin tamamlanıp görünür hale geldiği zamanları anlatır. İkizler burcundaki ay ise iletişimin ve zihinsel enerjilerin hızlı bir şekilde aktığı zamanlarla ilgilidir. Bu dönemde çok hızlı kararlar alınabilir fakat alınan kararlar çok kalıcı olmayabilir. Algılama çok hızlı ve hareketlilik çok fazladır. Bu yüzden detaylar gözden kaçabilir ve dikkatsizlik yüzünden bazı pişmanlıklar yaşanabilir. Bu yüzden bu günlerde işleriniz sonuçlansa bile gene de gözden kaçan noktaların olup olmadığını kontrol edin.

  16 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelen Yeni ay en çok burcunuzun ikinci on günlük döneminde doğanları yani 29 Ocak ve 8 Şubat arasında doğanları etkileyecek. Bu dönemde doğanlar özellikle gelecek hedefleriyle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirler.   
Kova Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :ehi: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde pek çok konuda, şanslı...
 2. Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  başak burcu Sevgili başak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ev ve aile ile ilişkilendirilen dördüncü evden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten...
 3. Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta...
 4. Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde...
 5. Kova burcu 2010 aralık yorumu

  Kova burcu 2010 aralık yorumu

  kova 2010 aralık 2010 aralık kova burcu burcu Kovaları bu ay neler bekliyor?? 11 Aralık’ta görünecek olan yeniay, sosyal hayatınızdaki hareketliliği daha da yüksek noktalara tırmandıracak. Tüm yeniaylar, etkisi iki hafta devam eden, yüksek dozda yeni bir enerji başlatırlar. Bu yüzden bu ay ilerledikçe herşey daha da canlanmaya başlayacak! Çeşitli akrabalarınızdan da haberler...

Sayfayı Paylaş