1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Kova burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Konu, 'Kova Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  kova burcu haziran ayı kova burcu haziran ayı yorumu yorumu Aşk ve İlişkiler
  21 Mayıs � 21 Haziran tarihleri arasında Güneş,
  13 Haziran tarihine kadar Boğa burcunda düz olarak seyrine devam edecek, iletişim gezegeni Merkürün seyri, aşk hayatınızla ilgili konularda sürecin epeyce hareketli geçeceğinin belirtisidir. Çünkü Güneş astrolojide ifade gücümüz, İkizler burcunda ilerlemesi ise, çevrenizle olan irtibatınızın simgesidir. Bu iki durumu yanyana getirdiğimizde ve bu enerjiyi aşk evinde düşündüğümüzde, iletişim kanalıyla kendinizi ifade edebileceğinizi ve bu şekilde hareket etmeniz sayesinde yeni insanlarla kolayca temasa geçebileceğinizi söyleyebiliriz. İşte bu temas etme duygusu, sosyal hayatla birebir ilişkiler kurduğunuzda, başkalarıyla bir arada olduğunuzda, hobilerinizle uğraşırken veyahut herşeyden önemlisi, özel biriyle yanyanayken huzurlu ve mutlu hissetmeniz anlamına gelir. Ki bu durum bir Kovanın kesinlikle başarılı olacağı bir seçenektir.
  Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, bir Kova cemiyet hayatının vazgeçilmez, her zaman arzu edilen, sıradışı yönleriyle sohbetinden zevk alınan önemli bir üyesidir. Bir grup faaliyeti veya sıradışı bir ortam olduğunda biliniz ki, orada bir Kova mensubu vardır. Çünkü o, yenilikçi düşünceleriyle, farklı ışıltısıyla her zaman öne çıkabilen, rakiplerinizi geride bırakan sosyal bir varlıktır. İşte bu tarihlerde kendinizi yukarıdaki gibi pozitif, ilerlemiş bir yaşta olsanız da genç ruhlu hissedebilir, çevrenizdeki insanların da canlanmasında yardımcı olabilirsiniz. Sizin olduğunuz yerde rutinleşmeye izin yoktur. Değişimlerde bulunulmalı ve bu değişimler sancılı olsa dahi, mutlaka yerine getirilmelidir. Çünkü bilirsiniz ki, eğer değişmeye gönlünüz yoksa, gelişim beklemeye de hakkınız yok gibidir.
  Bu enerjiler aşk hayatınızla ilgili oldukça aktif bir dönemin simgesidir. Aşk evinizde ilerleyen bu gezegenler, iletişimsel konularda, karşı cinsle olan bağlantınızın son derece güçlü olacağının simgesidir. Genelde sabit düşünceler etrafında, kendine göre kararlar veren ve bu kararlardan asla dönmeyen soğukkanlı Kova, bu dönemde biraz daha esnek düşünmeye başlar. Çok yönlülüğünü yaşadığı veya yaşayacağı ilişki içinde sergilemek ister. Zihnen öylesine hızlı çalışan bir mantık gücü vardır ki, onu durdurmak veya onu kandırmaya çalışmak imkansızdır. Eğer kafaca anlaşabileceği birisi karşısına çıkarsa Kova, bunu kesinlikle hissederek değerlendirmeye alacaktır. Bu süreçte, yeniliklerde bulunmak ve yaşamak dürtünüz yüksek olduğundan, dikkatinizi çekebilecek birine rastlamanız mümkündür. Bu kişinin kalbinizin derinliklerine inmesi için, karşısındaki kişinin fikirlerini, düşüncelerini net bir şekilde ifade etmesi, duruşuyla güven duygusunu size hissettirmesi lazımdır. Değişik konularda konuşan, konuşmakta zorluk çekmeyen ve anlama gücü olan insanlar sizi kazanmaya aday kişilerdir. Son derece sosyal ve enerjik olduğunuz bu dönemde, afacan çocuklar gibisinizdir. Hatta bir romanın kahramanı çalıkuşuna benzersiniz. Aşkla cıvıldayan ağlayan gülen ama ele geçirilme aşamasında zorlayıcı kalkanları olan. Bu dönemde yeni bir aşk, yeni bir beraberliğe başlamak gayet kolay olduğu gibi, devam etmekte olan ilişkinizde veya yeni başlayacak birlikteliğinizde aradığınız en önemli koşul, sizi kıskandırmaya kalkmayan, şüphelenmenize neden olmayan, açık davranan, sevmesini bilen, sevginin değerinin farkında olan kişidir.
  İş ve Kariyer
  1 Haziran � 12 Temmuz tarihleri arasında Boğa burcunda seyredecek aktivite gezegeni Mars, mesleki konularda home ofis tarzı bir çalışmayı gösterebileceği gibi, size aşina gelen ve kalıcılığı olan bir ortamda çalışmayı tercih etmeniz anlamına da gelir. Burada belli bir zamanın geçmesi ve tasarlanan işin olgunlaşması lazımdır. Yani işinizde uzmanlaşmanız için veya işinizden gelir elde edebilmeniz için, bir müddet bildik bir ortamda(eviniz v.b) çalışmanız lazımdır. İş hayatınızla ilgili her türlü mevzuda, gerek duygusal ve gerekse maddi açıdan güvenceye fazlasıyla ihtiyaç duyabileceğiniz bu süreçte, güçlü ve sabırlı olmanız son derece önemlidir. Böyle durumlarda kişinin inancı, onu her türlü zorluk karşısında koruyabilir. O zaman benim de önerim, hangi yol ayrımında olursanız olun veya neye karar vermişseniz asla yılmadan, olumsuz düşünmeden ilerlemeniz, emek sarfetmenizdir. Kaldı ki bu dönemde güçlü Venüs sizi hem ruhsal açıdan hem de maddi anlamda rahata kavuşmanız adına destekleyebilir. Kimileriniz kendi ayakları üstünde durabilmek için yeni bir iş kararı alabilir, bazılarınız ev içinde yeteneklerini değerlendirmeye kalkışabilir. Bu süreçte verimlilik olgusu gayet değerlidir. Oturup düşündüğünüzde şu an varmaya çalıştığınız yolun sonunda gerçekten rahat edeceğinize inanıyorsanız, o zaman kendinizi boş yere tedirgin etmeyiniz. Yanlış bir seçim yaptığınızı düşünüyorsanız, tekrar kendinizi gözden geçiriniz.
  İstekli ve sabırlı bir şekilde ilerlemeniz gerektiğinde söz etmiştim biraz önce. Bunun anlamı, geleceğinizi garanti altına alabilmek için, karşınıza çıkabilecek her türlü zorlukla mücadele edebilecek kadar güçlü olmanızdır. Dışarıdaki dünya üzerinizde baskılar kurmaya kalkışsa da, siz kendinizden ve yapacaklarınızdan eminseniz, kimsenin sizi durdurması mümkün olamaz. Yeter ki doğanızda bulunan yenilik ve sıradışılık gücünüz açığa çıkarın. Gerisi zincir halkaları gibi birbirine bağlanacak ve başarı kendiliğinden oluşabilecektir. Bu tarihler arasında dikkat edilmesi gereken bir başka nokta, ayağınızı sağlam olarak yere basmaktır. Fakat bir daha kaldırmayacak şekilde değil. Yani her adım bir başka adımı takip etmeli ve ileriye doğru gidilmelidir. Eğer sağlam olsun diye bastığınız yerde beklemeye devam ederseniz, zaman kaybetmiş olursunuz. Bunun ince ayarını mutlaka yapmalısınız. Benim bu etkiler altında size önerim, derin bir şekilde kendinizi gözden geçirerek, işin kolayına kaçmadan, gerekli dönüşümü gerçekleştirmenizdir.

  21 Haziran � 22 Temmuz tarihleri arasında, çalışma hayatınızla ilgili yaşam alanında seyredecek Güneş gezegeninin Yengeç burcu seyri, mesleki konulardaki duyarlılığınızın simgesi olup, geçmiş tecrübelerden yararlanarak kendinizi yeniden keşfetme isteğinizin simgesi gibidir. Bu etki altında güvenlik duygusu son derece önemlidir. İdealleriniz ve amaçlarınız sizi öyle bir noktaya eriştirmelidir ki, bağımsız ve yetişkin biri olarak hedeflerinize ulaşabilesiniz. İş hayatınızla ilgili konularda yapılması gereken, geçmiş koşullanmalar ve eski alışkanlıklarınızla mücadele ederek, değişen koşullara ayak uydurmak. Gelişiminiz için gerekli olan koşullara uyum sağlamak. Bunu yaparken ikilemler içinde kalmadan, günü saati birbirine uymayan bir kişi davranmamak gerekir. Kendinizi her şekilde gözden geçirerek nelerin sizi motive ettiğini bulmanız ve buna göre yeni bir yol çizmenizdir. Yani bütünlük sağlamak zorundasınız. Böylece bu dönemi ustalaşmayı öğrenerek, diğer insanlarla güçlü bağlar kurarak ve öncü gücünüzü açığa çıkararak faydalı bir alanda değerlendirmiş olursunuz. Yeniliklere ayak uydurmanın yolu, eskinin alışkanlıklarından kurtulmakla olur. Eğer takılıp kalırsanız büyümüyorum diye hayıflanmaya hakkınız yoktur. Parasal Durumunuz
  7 Haziran tarihinde gölgeli günleri sona erecek, başkaları kaynaklı gelir evinizin yöneticisi olan Merkür gezegeni, Boğa burcundaki yolculuğunu, 13 Haziran tarihine kadar düz olarak devam ettirecektir. Böylece geri hareketin, maddi ve manevi konularda neden olduğu yavaşlamalar yerini hızlılığa bırakmaya başlayacaktır. Eğer siz, geri harekette belli bir gözden geçirmede bulunduysanız veya kararlar aldıysanız bunları uygulamaya geçirmek için, Merkür gezegeninin İkizler burcunda başlayacak güçlü dönemini tercih edebilirsiniz. Bu tarih 14 Hazirandır. O tarihe kadar hazırlıklarınızı sürdürmeli, elinizdekileri toparlamalısınız. Bu zaman dilimi inde, evinizle alakalı bütçe, ihtiyaçlarınız, yatırımlarınız v.b konuları ele alabilir, düzenleyebilirsiniz. Kazancınızla ilgili meseleleri yakınlarınızla konuşabilir, fikirlerini alabilirsiniz. Ayrıca paranıza sahip çıkabilir veya değerlendirmek istiyorsanız mantıklı bir şekilde kendinize bir yön belirleyebilirsiniz.
  14 Haziran � 3 Temmuz tarihleri arasında yöneticisi olduğu İkizler burcunda seyrine başlayacak Merkür gezegeni, maddi konularda hızlılığın, aktivitenin, kazancın, desteklenmenin işareti olarak önemlidir. Bu tarih geldiğinde kazanç elde etmek için yoğun görüşmeler söz konusu olabilir. Çevrenizle bağlantılarınız, girişimleriniz gündeme gelmeye başlar. Tabi bu arada aman dikkatli olun gereksiz yere para harcamayın demiyorum. Çünkü epeydir zaten para sorunlarıyla uğraşmaktaydınız. Artık ne yapmamanız gerektiğini biliyor olmalısınız. Yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz şekilde hareket etmeye çalışınız. Böyle yapmanız halinde, parasal konularda rahatlamanız mümkündür.

  Pozitif Enerjili Günler :2-3-11-12-13-16-17-18-21-22-29-30
  Zayıf Enerjili Günler :4-5-19-20-25-26
  Aşkta En Şanslı Günler :21-22
  Yeniay :11-12-13
  (Ay gezegeninin Kova burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :25-26
  (Ay gezegeninin Aslan burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu ve başarılı bir Haziran ayı geçirmeniz dileğimle,
  irem SU
  Mynet Astroloji Danışmanı   
 2. uzun

  uzun Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Haziran 2009
  Mesajlar:
  104
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Kova burcu 2009 Haziran ayı Yorumu
  emeğine sağlık güzel bir haziran ayı geçirirrim
   
Kova burcu 2009 Haziran ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kova burcu 2009 Mart ayı Yorumu

  Kova burcu 2009 Mart ayı Yorumu

  mart ayında doğanların burcu nedir Sevgili Kovalar yılın iki ayını geride bırakmış durumdayız. Acısıyla tatlısıyla, kimbilir neler yaşadınız, neler sizi üzdü neler sevindirdi. Hayat böyle bir yolculuk işte. Kimi gün mutlu olacağız kimi gün üzüleceğiz ama bir şekilde ayakta durmaya çalışacağız. Ben Mart ayının sizlere arzuladığınız güzellikleri getirmesini dileyerek yorumunuza başlıyorum....
 2. Kova Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Kova Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  kova burcu eylül ayı yorumu 2009 eylül ayı kova burcu Aşk ve İlişkiler Sevgili Kovalar, doğru düzgün bir ilişkiye kimin hakkı var deseler, emin olun ki sizleri gösterirdim. Çünkü 2005 yılından beri oldukça zorlayıcı derslerin öğreticisi, zamanın efendisi Satürn gezegeni, 2 Eylül tarihinden itibaren, ciddi ilişkiler, evlilik, ortaklık(iş) konularındaki denetleme, eğitme, forma sokma,...
 3. Kova Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Kova Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  kova burcu Sevgili kova burcu melekleri her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun haziran ayı burç yorumunuz :tik: Bu süreçte birlikte olduğunuz yada olacağınız o özel kişiye kendinizi olduğunuz gibi göstermek ve düşüncelerinizi en yalın biçimde yansıtmaktan hoşlanabilirsiniz . Yani birileri mutlu olsun diye değil, siz nasıl mutlu olabilirsiniz konusu daha önemli hale gelebilir....
 4. Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Kova Burcu Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Kova Burcu Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Kova Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Meleklerimiz için Haziran ayı yorumu burada sizlerle paylaşıyoruz..Sizleri haziranda neler bekliyor ne sürprizler bekliyor işte hepsi burada.... Sevgili Kovalar, siz de yüzmüş kuyruğuna gelmişsiniz, özellikle son 2 senede vermiş olduğunuz mücadelenin, çabalarınızın. Satürn sizin 2. yıldızınızdır,...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Kova Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Kova Burcu Yorumu

  haziran ayı kova burcu, 2014 kova burcu haziran yorumu, aylık burç yorumları Kova burcu sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haziran ayında sizi neler bekliyor, bu ay sizin için nasıl geçecek öngörüleri öğrenmek istiyorsanız, astrologların hazırladığı haziran ayı kova burcu yorumlarını alıyoruz... Haziran 2014 Kova Burcu Aşk ve İlişkiler 2-8 Haziran haftası: Haftanın en...

Sayfayı Paylaş