Kova Burcu 2010 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
2010 kova burcu kova burcu 2010 tarot açılımı temmuz temmuz ayı
meleklermekani10-3116.jpg

Sevgili Boğa Burcu Meleği sizin adınızı “Mükemmel Melek” taktım.
tarot31-8727.jpg

Bir karar var kafanızı meşgul eden. Aslında siz cevabı biliyorsunuz ama bunun 2010’da gerçekleşeceğini ben söyleyim size.

2010’da aşk hayatınızda sorunlarınızda çözümler görülüyor. Birbirinize 2009 yılından daha farklı davranışlar içine gireceksiniz. Anlayış size doğru kapıyı açacaktır.

2010 yılında her kulağınıza gelen sesi dinlemenize gerek yok diyor. Akrep burcundan olan dostunuzun söylediklerine kulak verin.

İş alanında çok parlak bir yıl sizin için 2010. Başarı sizi basamak basamak istediğiniz noktaya getirecek. Eğer şimdilik bunun izlerini göremiyorsanız telaşlanmayın özellikle mart ayından sonra sizi güzel fırsatlar geliyor.

Bazı konularda ise geçmişte takılı kalmaktan vazgeçin artık. Yenileyin kendinizi. Bunun size çok güzel bir enerji getireceğini unutmayın.”Tarzım değil, yapmam “ demden önce “denesem ne olur” deyin kendinize.

Ayrıldığımız yada uzakta olduğumuz bir erkeğinde dönüşü çıkıyor. Bunalımlar var önünde bu erkeğin. Size yolunu bilinçli çevirmiyor. Çaresiz ve ne yapacağını bilmiyor.. Kapınıza gelecek olan bu kişiye şans vermeden önce iyi bir muhasebe yapmanızı öneriyorum.

Parasal anlamda da 2010 sizin yanınızda. Özellikle ekim ayında yapılacak bir sözleşme yada yeni bir adım size çok güzel imkanları da beraberinde getirecek.

Kariyer: 2010 Kovaların yılı diyebilirim. Özellikle iş alanında en parlak yıllarınızdan birini yaşayacaksınız. Önünüze çıkacak fırsatları iyi değerlendirin. Geri dönüşü olmayan adımlar sizi sıkıntıya sokmasın. Para konusunda savurganlığı bırakırsanız rahat edersiniz.

Aile: Akılcı ve pratik öneriler hanenizde yine çok işler halledecek. Diğer bireylerin sorunları ile ilgilenmeyi ihmal etmeyin.

Sağlık: sinirsel hastalıklar ve ani kramplar olabilir. Kendinizi ihmal etmeyin. Özellikle baldırlarınız 2010’da kendini hissettirecek kadar sıkıntı verebilir.

Kova burcu Meleği aranan dosttur. Sağlam dostluğu her zaman onun değerine değer katar.
Açık ve nettir. Ondan uyun oynamasını beklemeyin. Diyeceğini deyip gerisini de düşünmez. Onunla geçinmek isterseniz asla iki yüzlü olmamalısınız. Evinde çok neşelidir kova meleği. Çocukları onun için her şeyden kıymetlidir.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.
meleklermekanı.com
Tarot Danışmanı

handanca

Ayrıldığımız yada uzakta olduğumuz bir erkeğinde dönüşü çıkıyor. Bunalımlar var önünde bu erkeğin. Size yolunu bilinçli çevirmiyor. Çaresiz ve ne yapacağını bilmiyor.. Kapınıza gelecek olan bu kişiye şans vermeden önce iyi bir muhasebe yapmanızı öneriyorum.

Çok teşekkürler..en çokta bu dediğinin olması için dua edeceğim..çok sağolun..

Geri