Kova burcu 2011 Eylül ayı yorumu

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Kova burcu 2011 Eylül ayı yorumu
2011 burçlar 2011 kova burcu yorumu 2011 eylül ayı kova burcu yorumu burçlar kova burcu 2011 yorumu kova burcu yorumları kova burcu özellikleri eylül ayı kova burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler
Daha önceki yazılarımızda Kova Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Kova Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz...

kova-burcu-8426.gif
Eylül ayı siz Kovalar için iyi bir ay olacak.özellikle parasal konularınız aktif olarak başlayacaksınız.

Eylülayının başlarında , parasal konularda duygusal tepkiler verebilir,kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. Yapmanız gerekenlere odaklanacak ve bunlar için harekete geçeceksiniz. Aile hayatınızda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Tüm ay boyunca özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde şanslı ve güzel etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya eşinizle beraber hareket etmek, ortaklaşa kararlar almak ve geçmiş konuları konuşmak etkili olabilir.

Ortaklı işiniz varsa yine bu işinizden yarar göreceğiniz bir ay olacak..19 Eylül tarihinde yakın çevre ilişkileriniz devreye girecek. Aniden ortaya çıkacak planlar gününüzü şekillendirebilir, ev ve aile hayatınızda yapılması gerekenler için harekete geçebilirsiniz. Ay sonu, eviniz ve aileniz herşeyden önemli olacak.
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
851
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
TİTAN
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
bilge yurdakul
B
Üst