1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize...

  Konu, 'Kova Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Aylık Burç Yorumu
  İnsancıl iradeli yardımsever Kova Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Hayatlarına neler yön verecek...Yıldızlar onlara neler söylüyor...Başarı sağlık mutluluk hangileri yüzlerini güldürecek...  [​IMG]
  Umuyorum ki geçen aylardaki karmaşık dönemi bir miktar düzene sokabildiniz. Emin olmalısınız ki iyi yaptınız. Eğlence, aşk, mutluluk sizler için yeni başlıyor. Son birkaç aydır devamlı olarak aşktan bahsediyorum. Sizlerden gelen yorumlar beni çok sevindirdi. Pek çok Kova’nın aşk ve ilişki başlangıcına ve mutluluklarına dair haberlerini aldım. Mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum. Halen bu güzel etkiler devam ediyor. Bunu neden söylüyorum? Hepimizin doğum haritaları birbirinden farklı.

  Geniş zamana yayılmış etkiler, herkesin haritasında farklı zamanlarda ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle halen aşk hayatına dair bir gelişme yaşamadım diyen Kova’lardansanız üzülmeyin. Romantizmin size adım adım yaklaşmakta olduğunu bilin. Bu romantik titreşimleri hissettiğiniz gün ise, lütfen birden soğuk soğuk, size hiç yakışmayan sessizliğe bürünmeyin. Aşkı ve eğlenceyi yaşamak için tüm dünya ne çok şey vermeye hazır. Ayağınıza kadar gelen bu şansın tadını çıkarın.

  Bu ay cinsel gücünüzün ve isteğinizin fazlası ile arttığını hissedebilirsiniz. Dikkatli olun, temizliğe ve kendinizi koruduğunuza emin olun. Normalde bu tarz şeyleri sık kaleme almıyorum. Ancak içinde bulunduğumuz dönemin toplam etkilerine bakınca biraz fazla dağılma riski altında olduğunuzu görüyorum. Eğlenmeyin demiyorum, ama kısa vadeli zevklerin, uzun vadede canınızı sıkmasına izin vermeyin.

  Çocuk sahibi olmak isteyen Kova’ların faydalanabileceği nefis bir ay! İstemeyenler ise dikkat dikkat dikkat!
  Ayın ilk haftasından sonra ciddi ilişkiler ve partnerlikler konularında hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Bunu iki türlü yorumluyorum:

  Ay boyunca başkalarının desteğini alabileceğiniz, kendinizi yormadan, yardım almak yolu ile her şeyi hızlandırabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Adeta herkes toplanmış sizin için çalışmaya hazır. Bu desteği hem maddi hem de manevi olarak görmeniz muhtemel. Büyük değişiklikler yapmak ve ilerleme kaydetmek için son dönemde bu kadar destek gördüğünüzü hatırlamıyorum. Tek yapmanız gereken yardımı kabul etmek. Yardımı istemek. Ne kadar yardımsever ve insanlara destek olmayı seven, işe yarayan bir yapınız olduğunu tahmin ediyorum. Ancak hayır kurumu değilsiniz. Her zaman “ver ver ver” olmaz. Bu ay “almayı bilme” zamanı.

  İlişkiler ve partnerlik konusundaki bir diğer yorumum ise, bu ay beklemediğiniz bir anda oluşan ilişkiye yönelik. Bir ortaklık kurabilir veya uzun soluklu bir ilişkiye başlıyor olabilirsiniz. Partnerliğin yöntemi ne olursa olsun, sizinle ilgili etrafta epeyce konuşulacak gibi görünüyor.

  Pazar konularında sıkıntılarınız var ise, gerekli aksiyonları ayın hemen başındaki dolunayın enerjisi altında tamamlamanız faydalı olabilir.

  Ayın ortalarından itibaren yeni ilgi alanları, eğitim ve seyahat konuları gündeminize girebilir. Yeni bir kursa/okula yazılabilir, zihinsel genişleme ihtiyacınızı tatmin edecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.

  Kariyerden bahsetmeden geçemeyeceğim. Bu ay etkileyiciliğiniz ve karizmanızın yerinde olacağını söyleyebilirim. Tek ihtiyacınız olan şey, kararlılıkla hareket etmek ve detayları önemsemek.
  İlginç, unutulmaz, nefiss etkilerle dolu bir ay diliyorum.
  BURCU VURKAÇ
   
Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kova Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Kova Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  kova burcu eylül ayı yorumu 2009 eylül ayı kova burcu Aşk ve İlişkiler Sevgili Kovalar, doğru düzgün bir ilişkiye kimin hakkı var deseler, emin olun ki sizleri gösterirdim. Çünkü 2005 yılından beri oldukça zorlayıcı derslerin öğreticisi, zamanın efendisi Satürn gezegeni, 2 Eylül tarihinden itibaren, ciddi ilişkiler, evlilik, ortaklık(iş) konularındaki denetleme, eğitme, forma sokma,...
 2. Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Kova Burcu Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Kova Burcu Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Kova Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Meleklerimiz için Haziran ayı yorumu burada sizlerle paylaşıyoruz..Sizleri haziranda neler bekliyor ne sürprizler bekliyor işte hepsi burada.... Sevgili Kovalar, siz de yüzmüş kuyruğuna gelmişsiniz, özellikle son 2 senede vermiş olduğunuz mücadelenin, çabalarınızın. Satürn sizin 2. yıldızınızdır,...
 3. Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Kova Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Kova Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Aylık Burç Yorumu İnsancıl iradeli yardımsever Kova Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Hayatlarına neler yön verecek...Yıldızlar onlara neler söylüyor...Başşarı sağlık mutluluk hangileri yüzlerini güldürecek... Son dönemde çok yoruldunuz, sıkıldınız. Hatta sizi klonlamak mı lazım diye yazdığım geçen ay, sizlerden...
 4. Kova Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Kova Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Bu konu; 2012 Kova Burcu Kasım Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce 2012 yılı toplu burç yorumlarını yayınlamıştık. Bu sayfamızda ise 2012 kasım ayı burç yorumlarını astrologların verdikleri bilgilerden sizlerle paylaşıyoruz... Kova Burçları bu ay Merkür sosyal hayatınızda birçok fırsatı önünüze çıkarıyor. Bu ay, ikna...
 5. 2014 Eylül Ayı Kova Burcu Yorumu

  2014 Eylül Ayı Kova Burcu Yorumu

  2014 kova burcu eylül ayı, kova burcu eylül ayı yorumu, aylık burç yorumları Sevgili kova burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Eylül Ayı Kova Burcu Yorumunu, astrologlarından öngörülerinden yararlanarak bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Eylül 2014 Kova Burcu Aşk ve İlişkiler 1-7 Eylül haftası: 2 Eylül tarihindeki Merkür-Terazi burcu geçişi, geniş bir çevrede...

Sayfayı Paylaş