Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Kova Burcu Meleklerimize....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
#1
Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Kova Burcu Meleklerimize....
Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Kova Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu
Kova Burcu Meleklerimiz için Haziran ayı yorumu burada sizlerle paylaşıyoruz..Sizleri haziranda neler bekliyor ne sürprizler bekliyor işte hepsi burada....


< Konu Resmi..>

Sevgili Kovalar, siz de yüzmüş kuyruğuna gelmişsiniz, özellikle son 2 senede vermiş olduğunuz mücadelenin, çabalarınızın. Satürn sizin 2. yıldızınızdır, çabalarınızın karşılığını mutlaka verecektir emin olun.
Bu ay bence dikkat etmeniz gereken tek yıldız Mars. Mars Kasımdam beri sizi hem maddi konuda, hem bazı olası sağlıkla ilgili rahatsızlıklar konusunda, veya para konusunda sıkmakta. Kiminizi ise cinsel kökenli sorunlar konusunda sıkmakta veya genital konularda olabilir. Mars’a gelecek ayın başlarına kadar katlanacaksınız, yapacak bir şey yok, hem zaten alışmışsınızdır, onu idare etmeye başlamışsınızdır.
Sizi sıkan tüm konuları askıya alın veya aldırmamayı öğrenin, Mars insanı gerçekten sıkar ruhsal olarak, ayrıca agresif, istekleri de yükselten bir yanı olduğu için, sizi huzursuz edebilir fakat bunları akıl, sağduyu merkezli yaklaşırsanız, Mars sizi sıkmayı bırakır. Hayatın gitmeyen yanlarını olduğu gibi alın derim.

Bu arada, Mars aynı zamanda alacak, verecek, borç evinde, bu konularda dikkatli olun derim, İkizler yıldızları sevdiğiniz ve tanıdığınız birinin, bu bir yakınınız olabilir, para konusu devreye girince, aranızda sorun oluşabileceğini söylüyor.

Öte yandan, uzaklardan, resmi yerlerden, iş görüşmelerinden maddi beklentileri olanlar için güzel bir ay olacak gibi.

Dost burç İkizlerde biriken yıldızlar olsun, diğer bir dost burç terazideki Satürn olsun size bu ay inanılmaz destek çıkacaklar. Kimi Kovalar mesleklerinde bir ödülle onurlandırılabilir, kimi Kovalar işle alakalı çok şanslı bir haber alabilir, kiminize de piyango vurabilir diyeceğim ama Satürn ve Mars bu konuda engel, fakat gerçekten içinde şansın etkin olduğu güzel maddi-manevi gelişmeler getirecek, teklifler bekleyin derim.

Yasalarla meşgul olanlara da sanırım güzel haber ay sonlarında gelir. Uzun zamandır beklediğiniz bir davanız sonlanabilir.

Evet, 11 Haziranda şans yıldızı dost burç İkizlere sizin 5.evinize geçtikten sonra, istediğiniz, gönlünüzden geçen bir yere yerleşme sırası sizde. Bu beklediğinizden erken de gelişebilir, Mars gelecek ay sizi taşınmaya sevk edebilir mesela.
Taşınma düşünmeyen Kovalara gelirsek, bu aydan itibaren daha lüks yaşamak adına gelen paralarla da kesenin ağzını açıyorsunuz, lüks harcamalar var size. Ancak Marsın pozisyonu astarı bezinden pahalı harcama yaptırabilir size, en iyisi gelecek ayı beklemektir bazı konularda. Kiminiz araba vs almak isteyebilirsiniz. Neden olmasın, evet, ama dediğim gibi akıllı araştırma yapın, kazıklanma riski olmasın derim.

Kimi Kovalar ise, çocuklarıyla alakalı mutluluk yaşayacak gibi. çocuğunun bir başarısı veya bir konuda sorunlarının geride kalması sizi mutlu edecektir.

Bir resmi yazıya imza atmak sizde de var, Venüs retrosunda ve tutulmalar zamanında en azından ayın ilk 10 gününde dikkatli olun derim, hatta en azından ayın 6’ından sonra resmi imzaları atın derim. En uygun zaman ay sonu gibi görünse de, dikkatli gitmeniz kaydıyla neden olmasın.

Şanslı bir döneme giriyorsunuz. Aşkta da şanslı döneme giriyorsunuz. Olan ilişkinizi daha canlı, aktif, daha beklentilerinize uygun yaşamak için uygun zemin oluşmaya başlamış.

İlişkisinde sorun yaşayanlar ise, tutulmalardan etkilenebilir. Tutulmalar ya bir sorun yaşatır ya da bazı gereksiz alınganlıklar yaşatabilir. Sonuçta, siz ilişkinizi daha net görebileceksiniz ardından, sorunları da net göreceksiniz. Çözebilirseniz çözün derim. Sanırım gelecek aydan itibaren iyi gitmeyen bir ilişki yerini bir başkasına bırakabilir. Şayet düzeltirseniz, o zaman gelecek ay birlikte bir tatil planı yapabilirsiniz.

Yeni aşk bekleyenler için, uygun zaman ay sonu diyebilirim. Aşk var genelde Kovalara. 
  Kova Burcu Mart 2012 Yorumları hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kova Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu
Bu konu; 2012 Kova Burcu Kasım Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce 2012 yılı toplu burç yorumlarını...
Kova Burcu 0
Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize... Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize...
Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Aylık Burç Yorumu İnsancıl iradeli yardımsever Kova Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Hayatlarına...
Kova Burcu 0
Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Kova Meleklerimize.... Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Kova Meleklerimize....
Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Aylık Burç Yorumu İnsancıl iradeli yardımsever Kova Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Hayatlarına...
Kova Burcu 0
Mart 2012 Kova Burcu Yorumları Mart 2012 Kova Burcu Yorumları
Kova Burcu Yorumları Mart 2012 Mart 2012 Kova Burcu Yorumları Sevgili Kova Burcu Melek'leri ve Kova Burcu misafirlerimiz, sizler için bu yazımızda 2012 Mart ayı Kova Burcu yorumlarını paylaşıyoruz. Şimdi gelin bakalım bu ay sizleri...
Burçlar 0
Kova Burcu Mart 2012 Yorumları Kova Burcu Mart 2012 Yorumları
Kova Burcu Mart 2012 Yorumları - Merhaba arkadaşlar mart geliyor ve burcumun yorumlarını merak ediyorum lütfen paylaşın.
Soru-Cevap 1

Benzer Konular