Kova Burcu Annelerinin Karakter Özellikleri

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Kova Burcu Annelerinin Karakter Özellikleri
kova burcuun annelik özellikleri, kova burcu anneleri nasıl, kova burcunun anneliği nasıl


Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için kova burcu annelerinin nasıl bir karakter çizdiklerini, nasıl bir anne profili verdiğini aşağıdaki yazımızdan öğrenebilirsiniz...kova-anne.jpgEğer annenizin burcu kova ise fark etmişsinizdir diğer annelerden çok farklıdır. Kova burcu anneleri geleneğine göreneğine balı insanlardır ama toprak elementinin bir getirisi olacak hiçbir şeyin geçerli bir sebebi yoksa inanmak ya da uygulamak zorunda değillerdir. Kova burcu anneleri çocuklarını yetiştirirken çok da bildiğimiz yöntemleri kullanmazlar. Onlar şimdiki zamanda değil gelecek zamanda yaşayan kişilerdir. Annelikten büyük alan bu burcun mensubu anneler çocuklarını da kendileri gibi her zaman bir adım önde yetiştirirler. Bildikleri her bilgiyi çocuklarına aktarabilmek isterler.

Kova burcu anneler çocukları bir anne gibi değil de bir yakın bir arkadaşmış gibi ilgilenirler. Bu yüzden anneniz kova burcu ise onunla çok rahat konuşabilirsiniz. Belki bazı annelerin işi çözme yöntemleri daha katı ve sert olabilir ancak kova burcu anneler olaylara bu şekilde yaklaşmazlar. Bir sorun çözmek için kaba kuvvet ya da sert cezaları tercih etmezler ve karşıdırlar. Bunun yerine sorunları çözerken kendi yöntemlerini kullanırlar. Yapılan haksızlık karşısında sessiz kalamazlar. Yapıları buna müsait değildir.

Kova burcu anneler özgürlüklerine düşkün kimselerdir. Bu yüzden adet ve gelenek kavramlarını çok sevseler de neden yapılması gerektiğini düşünmeleri gerekir.

Kova burcu bir anneniz varsa çok güzel bir çocukluk geçirmişsinizdir ya da kendinize çok iyi bir sırdaş bulmuşsunuz demektir. Kova anneleri dinlemeyi sever. Hele ki çocuklarının sorunlarını. Ama unutmayın annenizin her dediğini yapmak yerine arada bir de kendi düşüncelerinize inanın.
 
Üst