Kova Burcu Erkeğini Nasıl Etkiliyceğinizi Biliyormusunuz

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Kova Burcu Erkeğini Nasıl Etkiliyceğinizi Biliyormusunuz
kova erkeği nasıl aşık olur kova burcu erkeği nasıl elde edilir burcu aşık edilir elde Kızlar kova burcu erkeğini etkileme kendinize aşık etme konusunda yardımama ihtiyacınız var işte işinize yarayacak taktikler :ehi:
Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar. Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyi öğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin.

Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.

U

umutsuz aşk

Forum Okuru
tam bir umutsuz vaka kova erkeği. onunla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum. ama diğer yandan onu kaybetmekte istemiyorum. ooff of işim olodukça zor :(

T

_tuba

Forum Okuru
bende aynı dertteyim napcam bilmiyorum kova erkegi kus misali ucmaya hazr beni sevdigini söylüyor ama sogudum cümlesinide kuruyor napcam ben akl verin...

balık ve kova burcu erkeğini etkilemek için... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kova burcu kadını'nın özellikleri Kova burcu kadını'nın özellikleri
Şöyle bir rivayet vardır ki dünyada her işin ucundan bir kova tutsa, kimse başarısız olmaz. Her evde bir kova olsa, hiçbir evde huzursuzluk olmaz. Her ülkenin başında bir kova olsa savaşlar da olmaz... Tamam biraz abartmış olabiliriz ancak Kova...
Burçlar 1
Kova Erkeğinin Yıldıznamesi Kova Erkeğinin Yıldıznamesi
Bu burç ve tali'in tesiri altında doğan; gayretli, azim ve sebatı dağ gibi metin, akıl ve edep, tedbir ve zeka sahibi, çeşitli ilimlere kabiliyetli, her bir hususta re'yi şiddetli, acelecilikten uzak, ekâbir katında muhterem olur. Bunda da üç...
Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 0
kova burcu kadınının özellikleri kova burcu kadınının özellikleri
selam arkadaşlar bana çok acil kova burcu kadını hakkında bildiğiniz ne varsa paylaşmanızı istiyorum özellikleri sevdiği şeyler uğurlu günleri kişilik özellikleri falan nedir
Bunları Biliyor musunuz ? 3
2014 Eylül Ayı Kova Burcu Yorumu 2014 Eylül Ayı Kova Burcu Yorumu
2014 kova burcu eylül ayı, kova burcu eylül ayı yorumu, aylık burç yorumları Sevgili kova burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Eylül Ayı Kova Burcu Yorumunu, astrologlarından öngörülerinden yararlanarak bu sayfamızdan...
Kova Burcu 0
balık ve kova burcu erkeğini etkilemek için... balık ve kova burcu erkeğini etkilemek için...
balık burcu erkeğini etkilemek evet melişlerim sevdiğiniz erkek balık burcu ve kova burcundan mı onu etkilemek mi istiyorsunuz alın size araştırdıgım tüyolar.......
Burçlar 0