Koyunlu Halı Modelleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Koyunlu Halı Modelleri
Koyunlu halı modelleri görselleri ve koyunlu markalı halılara ait internet ortamında satışa sunulan modellerin fiyatları hakkında detaylı bilgiler.

Koyunlu halı modellerinin satışını yapan birçok site var arkadaşlarım. Gerek koyunlu.com.tr gerek ise n11 gittigidiyor gibi sitelerden fiyat araştırması yapmanız ama mutlak suretle bu markaya ait gerçek ürünleri almak üzere kendi resmi sitesi, satış mağazasından yapmanızı şiddetle öneriyorum ve tavsiye ediyorum.

Gelişen teknoloöji ile çıkartılan ürünlerde kullanılan nano teknoloji ile artık tüy atmayan ve leke tutmayan modeller yapılmış durumda. Sizler halı alırken nelere dikkat etmelisiniz sorusu noktasında birkaç birşey yazmak istiyorum sizlere.

Halı işinde kesinlike markalara yönelmeniz gerekiyor.
Halı alırken sigorta olayını iyice araştırmadan yaptırmayın zira kandırılabilirsiniz ( kandırıldım bir kez ) Marka vermiyorum ama
Halı tüy bırakıyor mu ne kadar süre bırakıyor?
Renklerinde solma olur mu gibi soruları satış noktasına mutlak suretle yönelterek satın alınız. Şimdi sizlere koyunlu markalı halılar ile alakalı görseller sunuyoruz.

Aşağıda yer alan görseller http://www.koyunlu.com.tr/tr adresindeki katalog albümünden resim çekilerek indirilmiştir dileyenler kataloğu buradan indirebilirler.

koyunlu halı modelleri_ (1).jpg
koyunlu halı modelleri_ (2).jpg
koyunlu halı modelleri_ (3).jpg
koyunlu halı modelleri_ (4).jpg
koyunlu halı modelleri_ (5).jpg
koyunlu halı modelleri_ (6).jpg
koyunlu halı modelleri_ (7).jpg
koyunlu halı modelleri_ (8).jpg
koyunlu halı modelleri_ (9).jpg

Geri